Офiцiйний сайт WOT

70 років зняттю блокади Ленінграда 27.01.2014


 У найближчі кілька вихідних в World of Tanks пройде серія акцій, присвячених зняттю блокади Ленінграда *. Вас очікує подвоєний досвід за всі бої, а також можливість заробити на 70% більше кредитів.

Час дії акцій:

     З 19 січня 4:00 (МСК) по 20 січня 4:00 (МСК).
     З 26 січня 4:00 (МСК) по 27 січня 4:00 (МСК).
     З 2 лютого 4:00 (МСК) по 3 лютого 4:00 (МСК).

 

                                

 

 У ці періоди вас чекає:
У два рази більше досвіду на танк за всі перемоги і поразки у випадкових боях.
Зверніть увагу : після першої перемоги на добу під час проведення акції відображення бонусу х2 у вигляді зірок знімається , але подвоєний досвід продовжує зараховуватися як бойове завдання . У цьому можна переконатися , відкривши послебоевую статистику або прогрес з виконання бойових завдань.
 
Бойова завдання «Ресурси для прориву»
мета

Потрапити в топ -3 або в топ- 10 своєї команди за отриманим за бій досвіду , беручи участь у випадкових боях.
нагорода

    
На 30 % більше кредитів за бій у разі попадання в топ- 10 своєї команди по отриманому досвіду .
    
На 40 % більше кредитів за бій у разі попадання в топ- 3 своєї команди по отриманому досвіду .

Важливо ! Нагорода підсумовується : якщо гравець потрапляє в топ- 3 своєї команди за отриманим за бій досвіду , він автоматично потрапляє і в топ- 10 . Таким чином , нагорода складе на 70 % більше кредитів за бій ( 40 % + 30 %).
обмеження

Завдання можна виконувати необмежену кількість разів.

Важливо ! Виконання бойового завдання не залежить від результату бою.


 історична довідка

Незважаючи на цілий ряд великих поразок , понесених гітлерівською армією в 1943 році , німецькі війська продовжували тримати Ленінград в облозі , сковуючи тим самим значні сили радянських військ і Балтійський флот. У вересні 1943 року командування приступило до розробки масштабного наступу на даній ділянці фронту.

14 січня 1944 війська Ленінградського , Волховського і 2 -го Прибалтійського фронтів почали стратегічну наступальну операцію , спрямовану на розгром німецької групи армій « Північ» , звільнення Ленінградської області та повне зняття блокади Ленінграда. Першими 14 січня завдали удару війська 2 - ї ударної армії. 15 січня з району Пулково в наступ пішла 42 - а армія. Долаючи впертий опір 3-го танкового корпусу СС і 50 -го армійського корпусу , Червона армія вибила противника з оборонних рубежів і на 20- січня біля Ропши оточила і знищила залишки Петергофському - стрельненской угруповання противника. Було взято в полон близько 1000 німецьких солдатів і офіцерів , захоплено понад 250 гармат.

Війська Волховського фронту до 20 січня 1944 звільнили Новгород і почали витіснення німецьких військ з району Мді . 2 -й прибалтійський фронт взяв станцію Насва і захопив ділянку дороги Новосокольникі - Дно , що була основною комунікаційної лінією 16 -й армії вермахту.

21 січня війська Ленінградського фронту почали наступ з генеральним ударом на Красногвардейск . 24-26 січня 1944 року звільнені Пушкін , Слуцьк (нині Павловськ ) , відбита у гітлерівців Жовтнева залізниця . Звільнення Красногвардейска вранці 26 січня призвело до розвалу суцільної лінії німецької оборони .


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»