Офiцiйний сайт WOT

Фінал SLTV StarSeries 2. Чемпіон відомий. Оновлено. 21:30 (МСК) 16.07.2012

RUSH1 vs. RR-UNITY. Суперфінал

Нагадуємо, що RR-UNITY достатньо здобути всього 2 перемоги на картах, в той час як RUSH1, які вийшли в фінал з нижньої сітки, необхідно три рази змусити капітулювати противника.

Карти:

«Хіммельсдорф»
«Прохорівка»
«Лайв Окс»
«Лінія Зігфріда»

Перший бій

RUSH1 зайняли позиції в «банані», дотепно залишивши одного з Т32 біля фонтану в самому центрі карти. Поступово перша команда «червоних» взяла в кліщі танки противника і здобула першу перемогу на карті.

Другий бій

Події у другому поєдинку розвивалися набагато динамічніше: RR-UNITY всіма силами вирішили продавити «банан», де зустріли запеклий опір RUSH1. Останні намагалися рештками сил захопити базу противника, але RR-UNITY впевнено перестріляли суперників - 1:1 на «Хіммельсдорфі».

Третій бій

Гранична обережність - саме так можна охарактеризувати третій бій, адже перемога в ньому принесла б перший тріумф на карті і таке важливе очко у боротьбі за Кубок. RUSH1 відійшли від звичної тактики і вирішили рвонути по залізничних коліях - і зустріли такі ж танкові угруповання у бази RR-UNITY. Згодом команді RUSH1 вдалося перекрити всі напрямки до своєї бази. Локальні протистояння не виявили переможця за відведений командам час - нічия.

Четвертий поєдинок

І знову RUSH1 поїхали по залізниці, у той час як RR-UNITY обрали шлях по «банану». Обидві команди майже синхронно почали захоплювати бази, але в останній момент «француз» першої команди червоних збиває захоплення своєї бази, що дозволяє RUSH1 вирвати підсумкову перемогу на «Хіммельсдорфі».

Перший бій

RUSH1 зайняли оборонні позиції на алеї, в той час як RR-Unity вирішили йти селом. Перестрілки і спроби захопити базу ні до чого не привели - і ми отримуємо нічию в першому бою на «Прохорівці».

Другий бій

Команди заходять у фланги один одного, намагаючись засвітити артилерію і завдати максимальної шкоди супротивнику. В останньому досягли успіху RR-UNITY, і саме вони здобувають першу перемогу на карті.

Третій поєдинок

Гранично обережний початок, адже на кону стоїть дуже багато. Обидві команди обережно просвічують центр карти, виявляючи проломи в оборонних побудовах суперника. Мабуть, команди вирішили, що друга нічия на цій карті - розкіш, і кинулися під зустрічний бій. RUSH1 банально перестріляли противника - 1:1 на «Прохорівці».

Четвертий бій

RUSH1 вирішили не відкладати вирішення стратегічного завдання в довгий ящик і буквально зломили сили RR-UNITY, здобувши собі другу перемогу на картах і ще більше наблизивши себе до загальної перемоги.

«Лайв Окс»

Перший бій

Вирішальний багато в чому поєдинок, який тривав до останньої секунди, так і не виявив переможця. І знову нова карта починається з нічиєї.

Другий поєдинок

Команди ігнорують місто, прямуючи по залізничних коліях, і займають позиції на насипу. Основні бойові дії розгорнулися хвилини за 4 до закінчення часу, і тут RUSH1 не тільки розбивають противника, а й беруть базу RR-UNITY - 1:0, попереду перша команда «червоних».

Бій, перемога в якому може зробити RUSH1 чемпіонами. І знову інтрига зависла в повітрі до останніх хвилин поєдинку, дуже вже були обережними команди. Однак дива не сталося, команди достояли до закінчення часу - нічия.

Буквально за три хвилини RUSH1 знищують суперників і стають чемпіонами другого сезону SLTV StarSeries.

Дякуємо всім учасникам і призерам за красиву гру. Ура переможцям турніру!

RUSH1 vs. VPRO. Підсумки фіналу програвших
«Рибальська бухта»

З самого початку у команди VPRO бій не пішов. Уже на третій хвилині поєдинку вони втратили всі свої важкі танки. Вся надія у VPRO була на правильне «засвічування» ворога і знищення артилерією: кожному танку ворога достатньо було одного пострілу. Тим не менш, RUSH1 показали найвищий рівень гри і, угадавши дії противника, здобули перемогу в цьому раунді. 1:0 на користь RUSH1.

Другий бій VPRO почали більш динамічно, ніж їх опоненти. Але і цього виявилося недостатньо, щоб здолати супротивника. Якщо на п'ятій хвилині у команд були приблизно однакові шанси на перемогу, то на шостий вже стало ясно, що і в цьому поєдинку перемога за RUSH1. Підсумок - 2:0 на користь RUSH1.

Загальний рахунок - 1:0 по картах, попереду RUSH1.

«Степи»

Перший поєдинок на карті «Степи», як і передбачалося спочатку, виявився досить пасивним. Команди не прагнули висовуватися і просто «промацували» тактику суперника. В результаті бій закінчився нічиєю. Рахунок - 0:0.

Друге протистояння на карті «Степи» почалося аналогічно першому. Здавалося, що і цей поєдинок закінчиться з рахунком 0:0, але гравці з команди VPRO порахували інакше. Після першого знищеного важкого танка суперника гра у команди «пішла в гору», і, підловивши момент, VPRO закінчили бій захопленням бази. 0:1 на користь VPRO на карті «Степи».

Третій поєдинок перші 8 хвилин повторював перший бій на цій карті. Тільки на 8-ій хвилині ми побачили спробу від команди VPRO «продавити» оборону суперника, але маневр не вдався, і їх танки були розбиті. Але й RUSH1 не вистачило часу знищити всі танки суперника. Нічия, рахунок не змінився - 0:1 на користь VPRO.

Четвертий поєдинок на карті. І знову нічия.

П'ятий поєдинок на карті «Степи» перервав ланцюг нічийних боїв. Перерва перед боєм позитивно вплинув на обидві команди, і гра виявилася досить цікавою. Більш підкованими тактично виявилися RUSH1, які розбили ворога з явною перевагою. 1:1 - і нас очікує вирішальний бій на карті «Степи».

Шостий поєдинок виявився найспекотнішим і видовищнішим. Протягом чотирьох хвилин ми спостерігали «бадьоре танкове рубилово», як кажуть досвідчені танкісти World of Tanks. Жорстким пресингом ворога команда RUSH1 вибила собі місце в Суперфіналі. 2:1 на користь RUSH1.

Загальний рахунок - 2:0 по картах, RUSH1 виходять в Суперфінал, який відбудеться сьогодні в 18:00 (МСК). Нагадаємо, що їхнім суперником в Суперфіналі стане команда RR-Unity.