Офiцiйний сайт WOT

Акция «Защити свой пароль» 03.03.2014


  Безпека облікових записів користувачів - один з головних пріоритетів компанії Варгейминг. В якості запобіжного заходу ми запустили глобальну кампанію з підвищення безпеки облікових записів.

З 10 січня в World of Tanks і World of Warplanes проходить акція «Захисти свій пароль», в рамках якої будь-який гравець може не тільки підвищити рівень безпеки свого ігрового аккаунта, а й отримати за це ігрове золото.

 

                        

 

  Для участі в акції необхідно змінити свій поточний пароль на складніший :

    
Новий пароль повинен містити як заголовні , так і малі літери , а також цифри .
    
Довжина пароля повинна складати не менше 8 символів.

Кожен гравець , який змінить свій поточний пароль на складніший , отримає бонус у розмірі 300 (одноразово , тільки за першу зміну пароля з часу старту акції - з 10 січня 2014 ) .

Щоб змінити свій пароль , необхідно авторизуватися на порталах World of Tanks або World of Warplanes , зайти в « Особистий кабінет» і вибрати опцію « Змінити пароль до гри ». Бонус в ігровому золоті буде нарахований один раз , після того як зміни набудуть чинності.

Ми настійно рекомендуємо всім гравцям скористатися послугою зміни паролю.


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»