Офiцiйний сайт WOT

Акція «балатонську операція» 07.03.2014


  З 7 березня 10:00 (МСК) по 10 березня 9:30 (МСК ) у грі пройде акція , присвячена річниці Балатонськой операції . Вас чекає:
Збільшений в півтора рази дохід на всій досліджуваній техніці , незалежно від рівня , типу і нації. Обов'язкова умова - потрапляння в топ- 10 своєї команди за кількістю набраного за бій досвіду.
 
Знижка 50 % на навчання і перенавчання екіпажу при рекрутуванні та пересадці на іншу техніку ( за ігрове золото).
 
Знижка 50 % на додаткові ліжка в казармі .
Знижка 50 % на наступні танки :

Т- 80
Т- 34
Знижка 30 % на наступні танки :

Т- 34 - 85
 
СУ- 152
 
Знижка 50 % на преміум танк Валентайн II (при покупці у внутрішньоігровому магазині).

 

              

 

   Бойова завдання « Набуття переваги »
мета

Знищити 30 німецьких середніх танків противника , використовуючи будь-яку техніку IV -X рівнів (включаючи преміум танки)
нагорода

    
5 Автоматичних вогнегасників;
    
5 Великих ремкомплектов ;
    
5 Великих аптечок

умови

Тільки випадкові бої. Завдання можна виконати один раз для кожного ігрового аккаунта


 
Бойова завдання «Зупинити контрнаступ ! »
мета

Взяти участь у 100 боях , використовуючи будь-яку техніку IV -VIII рівнів (включаючи преміум танки) . При цьому необхідно потрапити в топ- 10 своєї команди за кількістю набраного за кожен бій досвіду. Результат бою значення не має
нагорода

Стабілізатор вертикального наведення Mk 1
умови

Тільки випадкові бої. Завдання можна виконати один раз для кожного ігрового аккаунта.

Балатонская операція. історична довідка

З 6 по 15 березня 1945 року війська Червоної армії за участю болгарських і югославських союзників відображали останнє велике наступ військ нацистської Німеччини і союзної німцям Угорщини. Битва проходило в Угорщині , біля озера Балатон.

З німецької сторони в наступі брали участь сили німецької групи армій «Південь » у складі 6 -й і 2 -й танкових армій , 6 -й загальновійськовий армії і 91 -го армійського корпусу. Також в битві брала участь третя угорська армія . Повітряну підтримку наступу надавав 4 -й повітряний флот Люфтваффе .

Радянські сили були представлені арміями 3-го Українського фронту : 26 -й , 27 -й , 57 -й , 4 -й гвардійської , а також 1 - м гвардійським укріпрайоном і двома повітряними арміями : 5 -й і 17 -й. Разом з радянськими військами билися 1 - я болгарська і 3-тя югославська армії.

Задум німецького командування передбачав три одночасних удару. Головний удар наносила 6 -а танкова армія на ділянці між озерами Балатон і Веленце . Тут гітлерівці зосередили велику танкове угруповання , збройну , крім усього іншого , важкими танками «Королівський тигр» і середніми танками « Пантера». 2 -а німецька танкова армія наступала між річкою Дравою і озером Балатон на Капошвар і Надьбайом . Третій удар частиною сил групи армій F наносився по південному березі Драви в напрямку на Печ .

Завдяки діям радянської розвідки майбутній наступ противника було розкрито , і командування Червоної армії прийняло рішення прийняти удар противника , завдати йому поразки в оборонній битві , а потім перейти в контрнаступ в напрямі на Відень .

Німці почали діяти в ніч на 6 березня. Їм вдалося форсувати Драву і захопити два досить великих плацдарму в зоні дій болгарської та югославської армій. Для посилення оборони сюди були перекинуті додаткові сили. На капошварском напрямку німецька 2 -а танкова армія змогла вклинитися в радянську оборону , але після запеклих боїв і введення в бій другого ешелону військ наступ противника вдалося зупинити. На ділянці головного німецького удару бойові дії почалися близько 9 години ранку. Німцям вдалося просунутися на глибину близько 4 кілометрів і захопити місто Шерегейеше .
Протягом декількох днів німці раз за разом переходили в атаку , кидаючи в бій велика кількість важкої техніки. Бої йшли практично цілодобово: в нічних боях німецькі танкісти застосовували прилади нічного бачення. За 10 днів німцям вдалося вклинитися в радянську оборону на глибину 6-30 км . Однак на більше сил противника не вистачило. 15 березня німецьке наступ зупинився , а вже 16 березня Червона армія почала Віденську наступальну операцію.


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»