Офiцiйний сайт WOT

Зустрічайте оновлений «Військкомат» 17.03.2014


  Команда World of Tanks оголошує про запуск оновленого «військкомату». Цей функціонал вже придбав популярність серед гравців, які шукають клан, і кланів, які хочуть поповнити свої ряди умілими бійцями. Ми хочемо повідомити вам про головні новинки, які стали доступні для використання в оновленому «військкомат».

 

                  

 

   Потрапити до « Військкомату » тепер набагато простіше. Клацнувши мишею на пункті меню « Спільнота » , ви зможете побачити в випадаючому вікні посилання на головну сторінку « військкомат ».

Можливість заповнити Особиста справа і подивитися підходящі клани стала доступна для всіх гравців , в тому числі і для тих , хто на даний момент вже входить до складу клану.

Значно розширився і доповнився список параметрів , за якими можна підбирати клани чи рекрутів. З'явилася можливість вказати при заповненні Особистого справи і подивитися при підборі новобранця такі характеристики , як:

    
кількість днів у тиждень, які танкіст проводить у грі;
    
досвід командування кланового командира ;
    
кількість бійців в клані , куди гравець планує вступити ;
    
показники бойової ефективності гравців .

Це тільки деякі з нових можливостей оновленого « військкомат ».

Оцінити його повною мірою ви зможете найближчим часом. Слідкуйте за новинами на нашому порталі.

    
Перейти в « Військкомат ».


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»