Офiцiйний сайт WOT

Програма «КТТС» 24.03.2014


  Шановні гравці, дев'ятнадцятий випуск передачі «КТТС» повністю присвячений грі World of Tanks Blitz. У цьому відео Віталій Бородовський, технічний директор мобільного підрозділу компанії Варгейминг, відповідає на найпопулярніші питання.

Головні теми випуску:

     Для яких мобільних платформ ведеться розробка гри.
     У чому особливість ігрового клієнта і його серверної підтримки.
     Чим відрізняється техніка та її прокачування в World of Tanks Blitz.
     Як реалізовано управління.
     Скільки тривають бої і на яких картах вони проходять.

 

                                       

 

  Для участі в закритому бета-тесті World of Tanks Blitz потрібні добровольці з числа відповідальних і досвідчених гравців. Відбір кандидатів буде дуже суворим, тому якщо ви твердо мають намір брати участь у тестуванні гри, то вам слід поставитися до подачі заявки з усією серйозністю.

У разі позитивного рішення за вашою заявкою ви отримаєте лист з підтвердженням зарахування вас до лав учасників закритого бета-тесту та інструкцією, як встановити та запустити програму.


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»