Офiцiйний сайт WOT

Акція «Взяття Кенігсберга» 04.04.2014


  З 4 квітня 10:00 (МСК) по 7 квітня 9:30 (МСК) в World of Tanks пройде акція , присвячена річниці взяття Кенігсберга . Під час акції вас чекає:


 
Знижка 50 % на навчання і перенавчання екіпажу при рекрутуванні та пересадці на іншу техніку ( за кредити та ігрове золото).


 
Знижка 50 % на преміум спорядження ( Великі аптечки , Великі ремкомплекти і т. д.) при купівлі за ігрове золото і кредити .


 
Знижка 50 % на спорядження ( Аптечки , Ремкомплекти , Вогнегасники і т. д.).


 
Знижка 50 % на преміум танк M4A2E4 Sherman .


Збільшений на 50 % дохід на наступній техніці ( обов'язкова умова - потрапляння в топ- 10 своєї команди за кількістю набраного за бій досвіду ) :

StuG III
Nashorn
Jagdpanther

 

                                     

 

 Взяття Кенігсберга . історична довідка

   
Операція проводилася 6-9 квітня 1945 року війська 3-го Білоруського фронту під командуванням маршала А. Василевського . Метою було захоплення міста- фортеці Кенігсберг ( нині Калінінград ) і ліквідація Кенігсберзької угруповання противника.

Німецьке командування підготувало Кенігсберг до тривалого опору , створивши в місті і на його околицях найпотужнішу мережу укріплень , що включала в себе польові та залізобетонні вогневі точки , а також переозброєння кріпосні форти початку ХХ століття. Кам'яні будівлі були пристосовані до оборони , вулиці перегороджували барикади і мінні поля. Німці обладнали в місті підземні арсенали і склади . У центрі Кенігсберга перебувала стара фортеця , в якій могли сховатися і вести бій кілька тисяч чоловік.

Німецьке угруповання в місті налічувала , за різними даними , від 100 до 130 тисяч осіб , включаючи частини фольксштурма , артилеристів і міську поліцію. У німців було близько 4 тисяч гармат і мінометів , набагато більше 100 танків і САУ , близько 170 літаків.

Чисельність військ 3-го Білоруського фронту становила від 106 до 137 тисяч осіб , 538 танків і САУ , понад 5000 гармат і мінометів , близько 2170 літаків. Частини Червоної армії повинні були завдати по Кенігсбергу удари з півночі і півдня по одному напрямі .

Перед початком штурму місто протягом декількох днів планомірно обстрілювала радянська артилерія , а 6 квітня Червона армія перейшла в наступ. Радянські війська широко використовували тактику штурмових груп і загонів , що складаються з невеликих підрозділів піхоти , посилених саперами , одиночними артилерійськими знаряддями і мінометами або танками і САУ . В ході запеклих дводенних боїв до кінець 8 квітня радянські війська відбили у німців порт , залізничний вузол , ряд промислових об'єктів. Гарнізон Кенігсберга був повністю відрізаний від угруповання на Земландском півострові. 8 квітня радянське командування висунуло противнику ультиматум про капітуляцію , який був відкинутий .

9 квітня німці спробували прорватися з міста на захід, але були перехоплені частинами радянської 43-й армії. Зустрічну атаку з Земландского півострова силами 5 - ї німецької танкової армії також вдалося відобразити . Радянська авіація і артилерія знову завдали масованого удару по вузлах опору противника , услід за чим 11 -а гвардійська армія атакувала німецькі війська в центрі Кенігсберга . Розуміючи безглуздість опору , німці прийняли умови капітуляції . Останні осередки опору в місті були придушені 10 квітня 1945 .

В ознаменування перемоги була заснована медаль « За взяття Кенігсберга » , більше 90 частин і з'єднань отримали почесне найменування « Кенигсбергских » , близько 200 радянських солдатів були удостоєні звання Героя Радянського Союзу.
 

джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»