Офiцiйний сайт WOT

Турнір імені танкового корпусу «Чорні ножі» 26.04.2014


  На честь заслуг Уральського добровольчого танкового корпусу * під час Великої Вітчизняної війни 3 травня в Єкатеринбурзі стартують перші ігри турніру з World of Tanks «Чорні ножі ». Переможців у командному заліку очікують великі суми в ігровому золоті і приємні сувеніри , тріумфатори особистого заліку також будуть щедро винагороджені.

Вперше турнір пройде у новому форматі - 7 / 70 , з його правилами ви можете ознайомитися , прочитавши регламент .

Обмежень за рівнем техніки в новому форматі немає , а варіанти підбору техніки наведені в таблиці в регламенті.

 

                                

 

   Розклад турніру :

    
Відкриття реєстрації - 24 квітня.
    
Закриття реєстрації - 1 травня в 20:00 (UTC +6 ) .
    
Старт онлайн- відбіркових - 3 травня в 20:00 (UTC +6 ) .
    
Старт офлайн- ігор - 11 травня в 11:00 (UTC +6 ) за адресою: Єкатеринбург, вул. Студентська , 3 , ЦК «Урал».

Призовий фонд командного заліку :

    
I місце - 280 000 на команду + гарнітура DRAGON кожному учаснику .
    
II місце - 210000 на команду + миша TUR .
    
III місце - 140 000 на команду.
    
IV місце - 70 000 на команду.

    
Реєстрація на турнір
    
регламент

Призовий фонд особистого заліку :

    
I місце - 30 000 + гарнітура DRAGON .
    
II місце - 20 000 + гарнітура DRAGON .
    
III місце - 10 000 + ігрова поверхня TAKTIKS .

В особистому заліку взяти участь може будь-хто , що прийшов на оффлайн гри в день проведення . Попередня реєстрація на турнір в особистому заліку не потрібно.

Всі переможці командного і особистого заліків отримають пам'ятні жетони від партнера заходу компанії QCYBER

 

  Слід в історії :

Уральський добровольчий танковий корпус.

Уральський добровольчий танковий корпус сформувався в 1943 році з ініціативи танкобудівників Уралу. 26 лютого 1943 була опублікована відповідна директива командувача Уральським військовим округом. Уже в перші дні у військкомати надійшло понад 100 тисяч заяв від робітників. З числа добровольців відбиралися фізично міцні , здорові і розбираються в техніці люди. Одночасно по всьому Уралу йшов збір коштів на оснащення корпусу. За 70 мільйонів рублів , зібраних людьми , були куплені озброєння , обмундирування і бойова техніка.

Відмінною особливістю спорядження бійців Уральського добровольчого танкового корпусу були армійські ножі НА- 40 з піхвами і рукоятками чорного кольору. Такі ножі були у кожного воїна УДТК - від рядового до генерала . Після того як корпус опинився на фронті , німецькі розвідники звернули увагу на цей нестандартний предмет спорядження , і корпус отримав прізвисько « Дивізія чорних ножів» .

Уральський добровольчий корпус приніс бойову присягу 1 травня 1943 , а 25 червня був включений до складу 4 - ї танкової армії як 30 -й Уральський добровольчий танковий корпус. Підрозділ брало участь у боях Орловської стратегічної наступальної операції .

23 жовтня 1943 30 -й Уральський танковий корпус був перетворений в 10 -й гвардійський Уральський танковий корпус. Брав участь у Дніпровсько- Карпатської , Львівсько- Сандомирської , Вісло- Одерської і ряді інших операцій Червоної армії. Корпус закінчив війну в Празі.

Бійці УДТК проявили в боях майстерність і відвагу. 12 гвардійців корпусу записали на свої бойові рахунки по 20 і більше одиниць ворожої техніки . Збереглися спогади німецьких солдат , які відгукувалися про «чорні ножах » як про наполегливих і грізних супротивників , що билися навіть тоді , коли були важко поранені.

Корпус був нагороджений орденами Червоного Прапора , Суворова II ступеня і Кутузова II ступеня. Отримав почесне найменування Львівсько- Уральського . Восени 1945 року корпус був перейменований в 10 -у гвардійську Уральсько - Львівську танкову дивізію.


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»