Офiцiйний сайт WOT

Цей день в історії. 21 червня 21.06.2012


 

М1940

21 червня 1931року під Воронежем були закінчені полігонні випробування швидкісного танка М1940, створеного талановитим американським інженером Дж. У. Крісті.

Два танки цієї моделі були закуплені Радянським Союзом разом з технічною документацією і ліцензією на виробництво. Машини Крісті відрізнялися високими динамічними характеристиками і могли пересуватися не тільки на гусеницях, а й на колесах.

 

 

Дж. У. Кристи

За результатами випробувань було зроблено висновок, що танк М1940 може бути прийнятий на озброєння РККА із внесенням в конструкцію ряду змін, спрямованих на підвищення його надійності та адаптацію до можливостей радянської промисловості.

Танк Крісті став засновником «сімейства» радянських швидкохідних танків БТ. Ці колісно-гусеничні машини склали згодом чималу частину бронетанкового парку Червоної Армії, билися біля річки Халхін-Гол, в Західній Україні, Білорусії, Фінляндії, а також на початковому етапі Великої Вітчизняної війни.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»