Офiцiйний сайт WOT

Акція до дня народження Льва Троянова 15.05.2014


  З 16 травня 10:00 (МСК) до 23 травня 9:30 (МСК) на честь дня народження Льва Сергійовича Троянова в грі буде проходити спеціальна акція.

 

                                  

 

    Знижка 30 % на наступну техніку:

     
ІС
     
СУ- 152
     
СУ- 14 - 1

 
Знижка 15 % на наступну техніку:

     
ІСУ- 152
     
ІС- 3

історична довідка:


Лев Сергійович Троянів народився 18 травня 1902 під Казанню . Після переїзду разом з родиною в Астрахань закінчив реальне училище. У 1919 році вступив до Червоної армії добровольцем .

У 1921 році вступив на механічний факультет Ленінградського технологічного інституту. Після закінчення вузу працював на заводі « Більшовик» , в дослідно- конструкторському машинобудівному відділі - найстарішої конструкторської організації вітчизняного танкобудування. Крім участі в розробці таких відомих радянських машин , як МС- 1 , Т- 26 , Т- 28 , Т- 35 , Лев Троянів спеціалізувався на створенні самохідних артилерійських установок.

Першою артсистемой Троянова , прийнятої на озброєння , була 203 -мм гаубиця Б- 4 . Троянів сконструював для неї нижній верстат на гусеничному ходу. Надалі на цьому ж верстаті базувалися знаряддя Бр- 2 ( 152 мм ) і Бр- 5 ( 280 мм). У 1932-1936 роках Троянів розробив на базі легкого танка Т- 26 самохідну установку СУ- 5 , зенітну установку СУ- 6 і намагався створити 45 -мм протитанкову самохідку на шасі плаваючого танка Т- 37 .

Після того як почався випуск важкого танка Т- 35 , Троянів створив на його базі серію САУ великої потужності : СУ- 14 , СУ- 14 -1 і СУ- 14 - 2 .

Перед початком Великої Вітчизняної війни Лев Троянів був головним конструктором нового легкого танка супроводу піхоти , що розроблявся в якості заміни Т- 26 . Створений у рамках цієї програми танк Т- 50 був прийнятий на озброєння в 1941 році, але налагодити його масове виробництво завадила війна. Всього встигли побудувати близько 60 машин , які брали участь у боях під Ленінградом .

Наприкінці 1942 року Лев Троянів працював в Челябінську разом з Жозефом Котіним , курируя створення самохідних артилерійських установок. Під керівництвом Троянова і Котина на початку 1943 року була розроблена знаменита важка САУ СУ- 152 , що отримала надалі прізвисько « Звіробій» . Троянів вніс чималий внесок у створення важких танків ІС , ІС- 2 і ІС- 3 , самохідки ІСУ- 152 .

Після закінчення війни Лев Троянів продовжував працювати в танкобудівної галузі. За внесок у розвиток вітчизняної бронетехніки він був нагороджений орденом «Знак пошани» і двічі ставав лауреатом Сталінської премії.


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»