Офiцiйний сайт WOT

Загальний тест поновлення 0.9.1 22.05.2014


  У рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.1, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

                                                                                        Що нового у версії 0.9.1?

 

                           

 

  1 . Серед основних нововведень варто відзначити ігрову карту «Харків» , яка відтворює атмосферу цього міста початку 1943 року.
Міські квартали і центральна дуга - основні місця для боїв на важкій техніці. Вести позиційний бій або швидко прорватися в тил противника можна через головну площу біля будівлі Держпрому , розташовану на південному сході карти. Що не забудована частина міста на північному заході надає свободу дій для маневру на швидких танках . Залишивши без прикриття цей фланг , команда ризикує втратити підтримки артилерії. Будьте акуратні : велика кількість укриттів не гарантує безпеку , завжди знайдеться обхідний шлях .

2 . Важливе зміна - зниження рівнів боїв у легких танків IV -VII рівнів . Воно полегшить життя легким танкам і дозволить ще більше використовувати ігрові переваги цього типу техніки.

3 . Коефіцієнт помітності після пострілу для всіх ПТ - САУ (крім преміум машин) приведений у відповідність з коефіцієнтами таких же знарядь на танках (в основному збільшено ) - тепер демаскування позиції ПТ - САУ після пострілу буде аналогічна іншим бойовим машинам.

4 . Значно перероблені звуки пострілів танків.

5 . Починаючи з версії 9.1 в грі з'явиться новий вид досягнень - відмінні відмітки на стовбурах гармат. Дізнатися більше можна тут.


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»