Офiцiйний сайт WOT

Пам'яті Михайла Миколайовича Свирина 26.05.2014


  Для російської військової історії Михайло Миколайович Свірін став людиною-епохою. Він був одним з перших, хто зайнявся глибоким вивченням історії радянських танків часів Великої Вітчизняної війни і ніс це знання в широкі маси. Михайло Миколайович врятував від знищення величезна кількість найцінніших документів за радянською бронетехніці і запустив їх в науковий обіг.

 

                           

 

  Основоположний працю Михайла Свірін - трилогія «Історія радянського танка ». У ній детально розповідається про розвиток вітчизняної бронетехніки від перших танків молодої радянської республіки до грізних бойових машин кінця 40 -х - середини 50 -х років. Для багатьох сучасних істориків ця книга стала азбукою і фундаментом , з неї вони починали свій власний шлях. Всього ж Михайло Миколайович написав близько двох десятків книг про радянської та німецької бойовій техніці .

У 2000-2002 роках Михайло Свірін видавав військово -історичний журнал «Полігон ». Разом з відомими авторами в ньому публікувалися молоді історики . Для них цей журнал став справжньою путівкою в життя.

Роботи Михайла Миколайовича зробили величезний вплив на World of Tanks . Сергій Буркатовскій , провідний продюсер Варгейминг , розповідає :

    
Я з Михайлом Миколайовичем тісно перетинався тільки крайні 8 місяців , хоча онлайн був знайомий вже 12 років. Ми з ним познайомилися на одному з військово-історичних форумів , він сильно допоміг мені по основній ідеї книги « Головна дата » ( «Вчора буде війна») . Знаково ще й те , що книга Свирина «Історія радянського танка » була настільною для складання радянської лінійки танків в 2009-2010 роках при розробці World of Tanks .

Шість років тому Михайло Миколайович тяжко захворів. Він залишив дослідницьку діяльність і створив у Підмосков'ї військово -історичний клуб , де працював з «важкими» підлітками .

24 травня 2014 видатного історика не стало. Ми глибоко сумуємо про цю втрату і висловлюємо співчуття рідним , близьким і друзям Михайла Миколайовича.


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»