Офiцiйний сайт WOT

Операція «Кутузов» 20.07.2012


 

Історична довідка:

Битва на Курській дузі, що проходила з 5 липня по 23 серпня 1943 року, була одним з найбільших і найважливіших битв Великої Вітчизняної війни, а також Другої світової війни в цілому. В ній брали участь приблизно два мільйони людей, близько шести тисяч танків і чотирьох тисяч літаків. Саме в ході Курської битви Червона Армія перехопила у гітлерівській Німеччині стратегічну ініціативу і почала планомірний незламний наступ на Третій рейх.

Орловська стратегічна наступальна операція, що проводилася з 12 липня по 18 серпня 1943 року на північному фасі Курського виступу, була названа «Кутузов» - на честь легендарного російського полководця Вітчизняної війни 1812 року.

У ході операції «Кутузов» війська Західного і Брянського фронтів завдали великої поразки групі армій «Центр» і звільнили місто Орел. Втрати гітлерівських військ склали понад 100 000 чоловік убитими, пораненими і зниклими без вісті.


Команда розробників оголошує про старт нової акції, присвяченої бойовим діям, які проходили в рамках операції «Кутузов».

З 20 липня 10:00 (МСК) по 23 липня 9:30 (МСК) вас чекає:

Подвоєний прибуток на танках: PzKpfw IV, КВ-1.
Знижка на покупку преміум-аккаунта: триденний за ціною одноденного; семиденний за ціною триденного.
Знижка 50% на танки: PzKpfw IV, PzKpfw III, StuG III, Т-34, КВ-1.
Знижка 50% на покупку преміумний техніки: Matilda.

Бажаємо перемог на полях битв!


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»