Офiцiйний сайт WOT

Гарячий вересень в World of Tanks 21.08.2014


Гарячий вересень в World of Tanks

 
 
Танкісти! 
У World of Tanks настає оксамитовий сезон: весь вересень вас чекають неймовірні акції, знижки і інші приємні сюрпризи. Тепер детальніше.  
Вже в перших числах вересня ви зможете в три рази швидше прокачати свої екіпажі.  У певні дні акції «Тиждень знань» кожен бій принесе вам двократний досвід.

Відразу за цим вас чекає трикратний досвід за першу перемогу в день плюс додатковий досвід за виконання бойових завдань.  А під час акції «День танкіста» перша перемога принесе п'ятикратний досвід!  Крім того, на честь свята всіх чекає святковий Ангар.

Крім того, на честь свята всіх чекає святковий Ангар.

 

 

Весь місяць в грі будуть доступні спеціальні бойові завдання. Виконуйте їх умови і отримуйте у винагороду бонус до досвіду, а також рідкі преміум машини: КВ-220 і Type 62.


Бойові завдання умовно поділені на етапи. У кожного гравця буде можливість по дорозі до заповітного танка заробити до шести днів преміум аккаунта. Для цього потрібно буде використовувати середні танки VI–X рівнів, а також легкі танки V–VIII рівнів.

 

Як заробити КВ-220 і Type 62, а також 6 днів преміум аккаунта Розвернути

 

Вже в перших числах місяця ви зможете з пристойною знижкою придбати:  спорядження; ліжка в Казармі. Вас також чекає знижка на перенавчання екіпажа. Але головне — вересень принесе дуже приємні знижки на техніку. У окремі дні буде понижена вартість всіх преміум танків. Знижки торкнуться також досліджуваних машин, причому аж до X рівня.
Крім того, в World of Tanks традиційно наголошуються річниці відомих історичних подій: у вересні це будуть битва на Сомме і звільнення Смоленську.  А це означає — знижки на певну техніку і безліч самих різних винагород за виконання бойових завдань.  Перші подробиці — зовсім скоро! Стежите за новинами на порталі!

джерело: http://worldoftanks.ru/
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»