Офiцiйний сайт WOT

Акція «Захисти свій пароль» 11.09.2014


 

Шановні гравці!

Безпека облікових записів користувачів - один з головних пріоритетів компанії Варгейминг. У зв'язку з тим, що у відкритий доступ потрапили паролі від мільйонів email-адрес таких великих поштових сервісів, як «Яндекс», Mail.ru і Gmail, в якості запобіжного заходу ми знову починаємо глобальну кампанію з підвищення безпеки облікових записів Варгейминг.net.

Щоб захистити ігровий аккаунт, наполегливо рекомендуємо:

  • В першу чергу змінити пароль до вашого електронної поштової скриньки. 
  • Тільки після зміни пароля до поштової скриньки замінити пароль до аккаунту Варгейминг.net.


Акція «Захисти свій пароль» проходить в World of Tanks і World of Warplanes з 9 вересня. Ви можете не тільки підвищити рівень безпеки ігрового аккаунта, а й отримати за це ігрове золото.

Для участі в акції необхідно змінити свій поточний пароль на складніший:

  • Новий пароль повинен містити як заголовні, так і малі літери, а також цифри. 
  • Довжина пароля повинна становити не менше 8 символів.


Кожен гравець, який змінить свій поточний пароль на складніший, отримає бонус у розмірі 300 золота (один раз, тільки за першу зміну пароля зі старту акції - з 9 вересня 2014). Зверніть увагу: нарахування золота може статися з затримкою від декількох хвилин до декількох годин.
У разі втрати контролю над реєстраційною поштою або номером мобільного телефону, прив'язаним до акаунту, скористайтеся рекомендаціями за посиланням 
Щоб змінити свій пароль, необхідно авторизуватись на порталах World of Tanks або World of Warplanes, зайти в «Особистий кабінет» і вибрати опцію «Змінити пароль до гри». Бонус в ігровому золоті буде нарахований один раз, після того як зміни набудуть чинності.

Ми наполегливо рекомендуємо всім гравцям скористатися послугою зміни паролю.

Також радимо ознайомитися з розділом «Безпека» на нашому порталі, де ви знайдете інформацію про інші способи посилення захисту свого ігрового аккаунта.


джерело: http://worldoftanks.ru/
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»