Офiцiйний сайт WOT

«Велика війна»: Третя кампанія на Глобальній карті 30.10.2014


prize tanks art 280

Бійці!

Скоро на Глобальній карті почнеться довгоочікувана Третя кампанія. У кланів знову з'явиться можливість битися за унікальні медалі, ігрове золото і спеціальний клановий танк, вибрати який зможете ви самі!

У 2014 році виповнилося 100 років з початку Першої світової війни, пізніше названої Великою. Один із найбільш глобальних і страшних воєнних конфліктів в історії людства тривав з 28 липня 1914 року по 11 листопада 1918 року.

Сторіччю з початку Великої війни присвячується Третя кампанія на Глобальній карті.

Під час Третьої кампанії будуть паралельно діяти дві Глобальні карти: одна - призначена спеціально для проведення кампанії, друга - працююча за стандартними правилами. Карта Третьої кампанії відкриється в тестовому режимі вже 10 листопада (під час тестування діють стандартні правила). В день старту кампанії ця карта буде «очищена» і на ній включиться «Переділ світу». Все фішки, розташовані на карті, повернуться в резерв.

Етапи кампанії

Третя кампанія почнеться 20 листопада і буде складатися з трьох етапів:

  1. «Біг до моря». Бере участь техніка I-VI рівнів. 
  2. «Верденськая м'ясорубка». Бере участь техніка I-VIII рівнів. 
  3. «Загибель імперій». Бере участь техніка I-X рівнів. 

На кожному етапі перед учасниками боїв стоятимуть унікальні завдання. Клани також зможуть виконувати спільні завдання в рамках кампанії, отримуючи за це додаткову винагороду. Етапи будуть розділені невеликими перервами, під час яких бійці зможуть відпочити і підготуватися до майбутніх битв. Перед кожним етапом буде починатися «Переділ світу».

Переможцями кампанії стануть клани, які отримають найбільше Очок слави.

Очки слави

Одна з особливостей Третьої кампанії - відмова від поняття «очки перемоги». Ефективність клану відтепер визначається як його стратегічними успіхами, так і силою його учасників. За виконання бойових завдань та інші результативні дії клану нараховуються Очки слави. Гравці, які беруть участь в боях на Глобальній карті, теж заробляють Очки слави, від яких залежить їхній особистий рейтинг, але при цьому і клан додатково отримує сумарну кількість Очок слави, добутих його бійцями.

Зверніть увагу! Тепер існує два рейтинги Очок слави: клановий та індивідуальний.

Призи Третьої кампанії

Серед призів для переможців та учасників Третьої кампанії - ігрове золото, унікальний камуфляж, кланові танки і особливі медалі.

30 тисяч гравців, які заробили в особистому заліку максимальну кількість Очок слави, отримають в нагороду один з танків X рівня: «Об'єкт 907», M60 або VK 7201 (K). При цьому, на відміну від попередніх кампаній, де призовий танк був визначений заздалегідь, на цей раз ви самі вибираєте, яку з перерахованих вище машин хочете мати в своєму Ангарі!

Крім того, 50 тисяч кращих гравців отримають спеціальний клановий камуфляж.

Клани, що увійшли в топ-50 за підсумками кампанії, будуть нагороджені ігровим золотом:

  • 1-е місце - 1 000 000 в казну клану; 
  • 2-е місце - 500 000 в казну клану; 
  • 3-е місце - 300 000 в казну клану; 
  • 4-10-е місце - 50 000 в казну клану; 
  • 11-30-е місця - 30 000 в казну клану; 
  • 31-50-е місця - 10 000 в казну клану.

 

Медалі, ордени та пам'ятні знаки

 

Орден Антанты

 

Клани, що зайняли за підсумками Третьої кампанії 1-е, 2-е і 3-е місця в рейтингу за очками слави, будуть нагороджені орденом Антанти відповідного ступеня.

 Орден Epic Win Медаль Let’s Battle Медаль «Брусиловский прорыв» Медаль «Стодневное наступление» Медаль Першинга Медаль «Верденская крепость» Медаль «Блицкриг» Медаль Фоша

Повний регламент Третьої кампанії на Глобальній карті, в тому числі умови отримання решти медалей, буде опублікований незабаром. Слідкуйте за новинами!


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»