Офiцiйний сайт WOT

«Танковий біатлон» тепер в твоєму мобільному 28.11.2014


Відбувся офіційний вихід безкоштовної гри для мобільних пристроїв «Танковий біатлон». Гра заснована на принципах Всеармійських змагань «Танковий біатлон - 2013» і дозволяє повправлятися у швидкісній їзді і прицільній стрільбі по мішенях на танку Т-72Б, а також перевірити свої знання, відповівши на запитання вікторини про цю машину.

Гравці можуть вибрати один з чотирьох танкових екіпажів (Росія, Білорусь, Вірменія або Казахстан) і змагатися в трьох видах стрільби: керований снаряд, кулемет, некерований снаряд. Їздові дисципліни мобільної гри включають «змійку», мінне поле, колійний міст, ескарп і драг.

«Танковий біатлон» надає можливість вибрати тип управління. Аркадне - більш просте, але з меншим контролем танка. Симуляція - більш складна, однак дозволяє повністю розкрити потенціал Т-72Б та керувати швидкістю обертання лівої і правої гусениці окремо.

  

Кращі результати проходження дисциплін публікуються в спеціальному рейтингу гри, і віртуальні танкісти з усього світу можуть порівняти свої досягнення.

Більше інформації можна знайти на офіційному сайті програми.

                               

 


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»