Офiцiйний сайт WOT

Майстер-клас з стендового моделізму. Випуск 1: Т-34-76 11.12.2014


Майстер-клас з стендового моделюванню. Випуск 1: Т-34-76

 
T-34-model_684

 

Стендового моделізму буває різним. Можна збирати макети техніки з паперу або пластика, із заготовок або буквально з нуля. Можна будувати нескладні моделі за пару днів, а можна на довгі місяці зануритися у створення абсолютно точної копії танка, літака або корабля. У будь-якому випадку моделизм - це пізнавальне й цікаве хобі.

Багатьом здається, що «поклейка танчиков» - занадто складне заняття. Але якщо підійти до питання послідовно і починати з простих моделей, то справа піде значно краще. І ми вам у цьому допоможемо!

Розповіддю про збірку нескладної моделі танка Т-34-76 відкривається цикл майстер-класів для початківців моделістів. Крок за кроком, з ілюстраціями і поясненнями ми покажемо вам, як з набору заготовок отримати модель прославленого радянського танка в масштабі 1:35, причому в дуже цікавому варіанті.

Ми будемо раді бачити вас на нашому форумі, в розділі «Моделювання». У ньому ви знайдете безліч корисних матеріалів і завжди зможете отримати добру пораду від людей, досвідчених у створенні макетів техніки. Крім того, в розділі проходить конкурс «Краща модель місяці», численні призери якого нагороджуються ігровим золотом і дипломами, а переможець на додачу отримує одну з преміум машин в World of Tanks.

Ласкаво просимо в захоплюючий світ стендового моделізму!

Майстер-клас по збірці моделі середнього танка Т-34-76.

Правила конкурсу «Краща модель місяці».

 


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»