Офiцiйний сайт WOT

Подарунковий набір книг «Тактікал прес» вже у продажу 29.12.2014


Подарунковий набір книг «Тактікал прес» вже у продажу

2015-12-29

 
11 gift 684

Танкісти і любителі військової історії!

Напередодні Нового року видавництво «Тактікал прес» і компанія Wargaming представляють вам подарункове видання «Радянські танки». Три книги про легендарних радянських бойових машинах часів Великої Вітчизняної війни - в одному наборі, в стильній дизайнерській упаковці з картону з тисненням фольгою. Це чудовий подарунок для всіх, хто небайдужий до військової історії, а також для шанувальників World of Tanks.

У набір включені наступні книги:

Приємним доповненням до військово-історичним книгам стане бонус-код на китайський легкий танк VII рівня Type 62. Код може використовувати кожен гравець RU-регіону, який придбає подарунковий набір.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»