Офiцiйний сайт WOT

Восьмібітние танки своїми руками 12.01.2015


Восьмибитные танки своими руками

12.01.2015
996 8bit(684x280)01

 

В продовження святкування Нового року та Різдва у грі з'явився новий ігровий режим «Зимова битва». 5 січня 2015 гравці виявили у своїх ангарах відразу три незвичайні бойові машини: танки «Рейдер» і «Мамонт», ПТ-САУ «Берсерк». Виконані в ностальгійній «8-бітному» стилі, ці бойові машини б'ються між собою на спеціальній зимової карті, що нагадує ігровий рівень легендарної 8-бітної гри Battle City.

Колектив розробників паперових моделей не залишився осторонь від цього і відтворив образ всіх трьох «8-бітних» машин в паперових моделях. Крім того, була розроблена підставка-діорама, яка гідно прикрасить вашу колекцію моделей.

Всі паперові моделі, представлені в цій брошурі, збираються легко і просто. На кожну у вас піде не більше одного зимового вечора.

  • Завантажити новорічну брошуру «Полювання на мамонта»
    Крім брошури №996 «Полювання на мамонта», в новорічні свята побачила світ брошура №995 «E-100 mit Henschel turm» з паперовою моделлю надзвичайно популярного в грі німецького важкого танка 10 рівня Е-100, але з незвичайною вежею. Масштаб моделі - 1:35.

    У розділі «Моделизм» вас чекає конкурс по збірці моделей з брошури «Полювання на мамонта». З умовами участі у конкурсі ви можете ознайомитися тут. Зверніть увагу: за призові місця, крім преміум техніки, учасники отримають спеціальні дипломи.

    Не забудьте поділитися фотографіями зібраної моделі! Крім того, якщо ви хочете зібрати модель якого-небудь іншого танка або отримати поради досвідчених моделістів, надсилайте фото моделей і залишайте свої побажання на офіційному форумі гри в розділі «Моделизм».

    Моделі із серії «Макет танка» і «Бронекоробочка» розробляються фахівцями сайту World of Papertanks.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»