Офiцiйний сайт WOT

WarSpot.ru: найкращі матеріали тижні 19.01.2015


WarSpot.ru: найкращі матеріали тижні

 

ava dlya wot

 

Танкісти!

Ми продовжуємо серію публікацій, присвячених військово-історичному сайту WarSpot.ru. Все, чим запам'яталася читачам WarSpot.ru минулий тиждень, - тепер і на нашому порталі.

Влітку 1941 року Гітлер задумався про створення важких танків, які були б невразливі для радянської бронетехніки. Незабаром почалася розробка 70-тонної машини, яка в квітні 1942-го була названа Pz.Kpfw. VII «Лев» (по-німецьки - Löwe). Танк отримав найменування хижої тварини, як це було прийнято робити в Третьому рейху, починаючи з «Пантери». У ході проектних робіт з'явилося кілька варіантів машини, проте в металі жоден не був виконаний. Про проект важкого «царя звірів» читайте тут.

Німецький важкий танк Panzerkampfwagen VI Tiger I - дітище Ервіна Адерса, створене фірмою «Хеншель». Він брав участь у боях на багатьох театрах військових дій і в більшості значущих операцій. Цей важкоатлет із сімейства котячих наклав відбиток на хід танкових битв Другої світової. Охопити весь шлях «Тигра», що почався в серпні 1942-го, в одній статті неможливо, проте ми представляємо вам окремі яскраві епізоди бойового застосування цієї машіни.Перейті до матеріалу.

Війна за незалежність Ізраїлю, Шестиденна війна, Війна Судного дня і інші арабо-ізраїльські конфлікти, численні терористичні акти - натягнуті, м'яко кажучи, відносини між Ізраїлем і Палестиною налічують не одне десятиліття. Образ довгограючого конфлікту відображений на багатьох знімках, одні з яких знайомі багатьом, інші маловідомі. Більше півстоліття зіткнень - в нашій фотостат.

Вогнемет, дітище Першої світової, за лічені десятиліття пройшов еволюцію від заспинний пневматичної лійки до фугасної гусеничної платформи, здатної в автоматичному режимі залити вогнем площа кількох футбольних стадіонів всього за хвилину. Як еволюціонували вогнемети і чому їх військова кар'єра виявилася настільки недовгою - про це в рамках проекту «Пам'ятаємо все. Лекторій »розповів історичний консультант Wargaming Михайло Лапіков.Посмотреть відео.

24 липня 1944. Гвардії молодший лейтенант Малютіна завдає бомбардувальний удар по військах противника на захід Двінська. Незважаючи на складну обстановку, екіпаж виконав завдання, однак сама Малютіна отримала важке поранення. З останніх сил вона бореться за порятунок екіпажу і машини, за що пізніше удостоюється ордена «Червоний прапор». Сьогодні у вас є шанс виграти картину з її автографом.О конкурсі.

 На WarSpot.ru ви не тільки знайдете масу захоплюючих матеріалів, але і зможете публікувати власні статті нарівні з відомими фахівцями з військової історії.

 


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»