Офiцiйний сайт WOT

Перемоги з гарним смаком 03.03.2015


З 1 березня 9:00 (МСК) по 1 квітня 8:30 (МСК) в грі буде діяти спеціальна бойова задача, завдяки якій ви зможете заробляти додатковий бонус до досвіду:

 «Перемоги з гарним смаком»

Ціль     

Отримати 20 перемог               

Нагорода  

 Автоматичний вогнегасник.

+15% до бойового досвіду протягом години 

Обмеження    

Випадкові бої.

Вся техніка.

Задачу можна виконати один раз за добу.

Результати обнуляються щоденно о 3:00 (МСК)

 


Бонус в 15% до бойового досвіду розраховується з урахуванням преміум аккаунта та інших модифікаторів до досвіду.

Бонус починає діяти з моменту завершення 20-го переможного бою і діє протягом всієї наступної години.

Щодня о 3:00 (МСК) результати обнуляються. При цьому гравець, який завершив 20-й переможний бій, наприклад, в 2:30 (МСК), все одно отримає бонус до досвіду на годину, тобто до 3:30 (МСК).

Ще один спосіб отримати нагороду

Для тих танкістів, які з якихось причин не захочуть виконати умови бойового завдання «Перемоги з гарним смаком», ми додали в Преміум магазин спеціальні пакети, що дають можливість придбати завершення цієї умови.

При покупці пакету бонус в 15% до бойового досвіду починає діяти з моменту авторизації у грі і діє протягом усієї наступної години.

Щодня о 3:00 (МСК) результати обнуляються. При цьому гравець, який купив пакет, наприклад, о 2:30 (МСК), все одно отримає бонус до досвіду на годину, тобто до 3:30 (МСК).

Зверніть увагу! При покупці пакета ви не отримуєте Автоматичний вогнегасник - його можна отримати, лише самостійно виконавши бойове завдання.

Важливо

Можлива ситуація, коли гравець придбав пакет, що виконує умову бойового завдання, і отримав бонус до досвіду на годину, а після цього переміг в 20 боях протягом тієї ж доби. У цьому випадку друга нагорода почне діяти після обнуління результатів бойового завдання, при наступній авторизації у грі і не раніше 3:00 (МСК) наступного дня. Таким чином, бонус до досвіду на годину можна отримати тільки раз на добу.

Нагадуємо, що про всі поточні активності World of Tanks ви можете дізнатися з Календаря подій.

Удачі на полях битв!


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»