Офiцiйний сайт WOT

Т-54 перший зразок: простий і надійний 17.04.2015


Найближчим часом планується вихід оновлення 9.7. Серед інших анонсованих нововведень у грі з'явиться новий радянський танк - Т-54 перший зразок. Це перший преміумний середній танк VIII рівня в гілці танків радянської нації.

Характерні риси машини:

  • захищеність;
  • простота в освоєнні;
  • універсальність;
  • хороший урон в хвилину.

 

Тактична роль на полі бою

Добре броньований середній танк VIII рівня. Дуже добре броньований. За своєю захищеності цей «середняк» здатний змагатися з деякими важкими танками. Приміром, лобова броня корпусу Т-54 перший зразок товща, ніж у ІС-3, і вже тим більше перевищує бронювання лобової проекції ІС-6. «Пятьдесятчетвёрка» версії 1.0 (альфа-версія «пятьдесятчетвёркі») цілком здатна «танкануть» в бою бронею, якщо того вимагає ситуація.

Кажуть, за все в цьому світі доводиться платити. Навіть якщо платить - 36-тонний танк з 100-міліметровим знаряддям. В даному випадку за свою захищеність «першому зразку» довелося розплатитися рухливістю і невисокою максимальною швидкістю. Машина не може очолити рейдерський загін союзних середніх танків під час штурму ключових позицій, однак при цьому максимальної швидкості цілком вистачає, щоб триматися від них на дистанції, що дозволяє вести вогонь по суперникам.

 

T-54 Model 1945 HD - World of Tanks by Wargaming.net on Sketchfab

Після зближення з ворожими танками новачок радянської гілки може вирішити результат зіткнення за рахунок власної броні: лоб корпусу та башти відмінно тримають удар. Вдало поставлений під кутом корпус здатний відбити постріл ворожого танка, в тому числі й техніки X рівня.

У боях з машинами свого рівня і нижче Т-54 перший зразок не відчуває жодних проблем: тримайтеся в групі з союзниками, підвертайте корпус і не виходьте під кілька ворожих стовбурів. За умови підтримки союзниками цілком виправдані будуть агресивні атакуючі дії в ближньому бою. Середній урон в хвилину дозволяє досить легко впоратися як з однорівневим «середняком», так і з важким танком з команди суперника.

Проти техніки високих рівнів грати доведеться обережніше. Найбільш ефективно машина покаже себе трохи позаду групи союзних важких танків: намагайтеся не потрапляти під атаку ворога і вести вогонь по вразливих місцях. Проти важкоброньованих суперників часом доведеться використовувати підкаліберні боєприпаси.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»