Офiцiйний сайт WOT

Нові французи і не тільки. Поради гравців та огляди техніки 13.05.2015


Поради гравців та огляди техніки

Танкісти!

Вашій увазі пропонується черговий дайджест найбільш цікавих і корисних статей в wiki-енциклопедії і на фан-ресурсах.


Нові французькі танки

З виходом оновлення 9.7 в World of Tanks були додані нові французькі танки: FCM 36, Renault R35, Somua S35, SARL 42, Renault G1, AMX 30 1er prototype і AMX 30 B. І якщо до високорівневих французів ще треба докачати, то «малюки» вам знадобляться вже зараз - при виконанні спеціальних бойових завдань акції «Мистецтво війни: французькі танки». Давайте подивимося, як оцінюють нові французькі машини гравці з WoT-News, Aces і Expromt-Max:

 

Командні бої в 9.7

Оновлення 9.7 принесло в World of Tanks новий вид командних боїв - «Боротьба за ладдер». Що являє собою цей тип бою і чим він примітний, читайте в огляді гравців з WoT-TOP:

 

Ексклюзивний танк AMX 13 57 GF

Під час проведення Гранд-фіналу Wargaming.net League 2015 у гравців була можливість придбати унікальний кіберспортивний легкий танк AMX 13 57 GF. Він виділяється барабаном на вісім снарядів і фірмовим камуфляжем Wargaming.net League. Огляд цього танка читайте в матеріалі гравців з WoT-ALL:

 

Вивід з продажу деякої преміум техніки

З виходом оновлення 9.7 було прийнято рішення перевести преміум машини FCM 36 Pak.40, T14, TOG II * і Panther / M10 в категорію акційних. Це означає, що дані машини зняті з продажу у внутрішньоігровому і Преміум магазинах. Отримати їх можна буде в рамках спеціальних акцій або в якості нагороди за участь у конкурсах. Давайте ще раз поглянемо на цю техніку в спеціальному огляді від гравців WoT-LoL:

 

Берлінська трійка

На честь 70-річчя Великої Перемоги на полях битв World of Tanks з'явилися незвичайні бойові машини: ИС-2, ІСУ-122С і Т-34-85 «Rudy». ІС-2 і ІСУ-122С були відтворені в повній відповідності з історичним виглядом військової техніки, що брала участь в завершальних етапах війни та взяття Берліна. А з Т-34-85 «Rudy» - героєм телесеріалу «Чотири танкісти і собака» - напевно знайомий кожен. Придбати пам'ятні танки можна в Преміум магазині до 1 червня, а детальніше вивчити характеристики нової техніки - на wiki:


 

Якщо вам сподобалися ці статті або, навпаки, ви вважаєте, що можете написати краще, запрошуємо вас відвідати wiki-енциклопедію Wargaming. І, можливо, вже наступного новинному випуску з'явиться посилання на ваш матеріал.

Бажаємо успіхів!

 

 

 

 

 

 


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»