Офiцiйний сайт WOT

Нове відображення статистики боїв на Глобальній карті 13.07.2015


Танкісти!

У версії 9.9 у відображенні статистики боїв гравців на Глобальній карті відбудуться істотні зміни. Зокрема, з'явиться можливість оцінювати ефективність і показники гравців окремо в боях на Глобальній карті. При цьому статистика боїв на Глобальної карті не буде змішуватися з випадковими боями.

 

Тепер докладніше.

  1. Бої, проведені на Глобальній карті, тепер не будуть враховуватися в загальній статистиці аккаунта разом з випадковими боями і ротним форматом.
  2. В клієнті гри стане доступна окрема вкладка для статистики боїв на Глобальній карті - за аналогією з іншими режимами.
  3. Буде доступна як сумарна статистика, так і окрема з боїв на VI, VIII і X рівнях техніки.
  4. Всі бої на Глобальній карті, проведені після виходу 9.9, враховуватимуться вже в новій вкладці.
  5. Всі бої, проведені на Глобальній карті до версії 9.9, будуть перенесені в нову вкладку боїв на Глобальній карті за наступним принципом:
  • бої на техніці IX і X рівня - до розділу X рівня техніки;
  • бої на техніці VII і VIII рівня - до розділу VIII рівня техніки;
  • бої на техніці VI рівня і нижче - до розділу VI рівня техніки.

 


Бої, проведені до виходу оновлення 9.9, що не будуть видалені із загальної статистики для уникнення розбіжностей у даних профілю гравця до і після змін.

Міграція даних з боїв займе кілька днів, протягом яких у деяких гравців можливо некоректне відображення статистики.

Бої, проведені з травня 2012 року до виходу оновлення 9.9, будуть перенесені. Бої, зіграні до травня 2012 року, в новій вкладці враховуватися не будуть.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»