Офiцiйний сайт WOT

Оновлення 9.9. Рішення технічних проблем. Доповнено 20.07.2015


 

Оновлене 17 липня. Найчастіші проблеми з «вильотами» клієнта

1. «Виліт» при вході в Ангар
Проблема спостерігається у гравців, в чиєму клієнті були видалені деякі файли вбудованого браузера awesomium. Ці файли могли видалити як самі гравці, так і антивірусні програми після їх поновлення.
В даний момент проблема вирішена випуском мікрообновленія, яке заново «доставило» ці файли гравцям. В майбутньому з'явиться рішення, яке в принципі не допустить такої проблеми, і відсутність файлів браузера не позначиться на можливості грати.

2. «Виліт» при вході в клієнт у версії для Mac
Питання вирішене оновленням версії Codeweavers Mac Wrapper.

3. «Виліт» в бою при використанні XVM-мода
Після оновлення міні-карти у версії 9.9 у деяких гравців перестав нормально працювати мод XVM. У цьому випадку допомагала заміна флеш-файлу міні-карти на аналогічний файл зі старої версії.
В останній збірці XVM ця проблема була виправлена. Тому, якщо ви використовували XVM-мод окремо або у складі якої або збірки модифікацій, просто встановіть оновлену версію.

4. «Вильоти» на деяких відкритих AMD (Radeon) при використанні останніх драйверів 15.7. Проблема з частковим або повним «зникненням» ландшафту карти

Проблема знаходиться в процесі вирішення. В даний момент ми рекомендуємо відкотити драйвери до попередньої версії.

5. «Виліт» відразу після закінчення бою
Причина знайдена, готується виправлення помилки.

6. «Вильоти» на певних конфігураціях при використанні Windows 10

Проблема знаходиться в процесі вирішення, однак через те, що Windows 10 ще офіційно не вийшла, пріоритет у цього виправлення нижче інших.

7. Зависання на екрані завантаження при вході в ігрове подія «Сталеве полювання» при використанні ряду просунутих мультимедійних клавіатур Logitech

Проблема знайдена, виправлення вийде разом з деякими іншими виправленнями проблем, описаних вище.


Оновлено 15 липня

1. Якщо ви зіткнулися з проблемою зайвого розмиття зображення в бою, поміняйте налаштування графіки (в Ангарі натисніть «Налаштування»> «Графіка»):

  • Зніміть галочку «Динамічна зміна» для 3D-рендеру.
  • Виставте повзунок «Дозвіл 3D-рендеру» на 100%.

 

2. Якщо є проблема з «вильотами» на відкритих AMD, а точніше з драйверами версії 15.7, то встановіть драйвери більш ранньої версії, наприклад 14.12 (скачати їх можна тут).

3. Якщо гра закривається під час оновлення Ангара, це може бути пов'язано з відсутністю папки Awesomium.

Для вирішення проблеми:

  • Скачайте архів.
  • Відкрийте папку, в яку встановлений клієнт гри, в ній відкрийте папку res і розпакуйте вміст архіву в папку res.
  • Спробуйте зайти в гру.


4. Якщо після установки модів пропадають деякі текстури як карти, так і самих танків (приклад) - то проблема пов'язана з ігровими модифікаціями, які розміщують файл d3d9.dll в папці з клієнтом гри. Для вирішення проблеми просто видаліть файл d3d9.dll з папки з грою.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»