Офiцiйний сайт WOT

«Золота лихоманка»: зніміть х2 в Преміум магазині 20.08.2015


Танкісти!

Тепер зняти  ви можете не тільки в Ангарі за першу перемогу, але і в Преміум магазині за перший платіж.

З 1 червня 9:00 (МСК) діє унікальна акція «Золота лихоманка». За вашу першу покупку з моменту старту акції вам безкоштовно нараховується бонусне золото, відповідне вартості придбаного пакета, але не перевищує еквівалента 10 $.

Брати участь в акції може будь-який гравець, при цьому не має значення, здійснював він покупки раніше чи ні. Бонус діє як при покупці пакетів в Преміум магазині, так і при оплаті ігрового золота через термінали.

Акція не поширюється на сервіс «Скарбничка Wargaming», а також на автоматичні перекази золота в гру з системи Coinsup. При цьому якщо ви виберете Coinsup в якості способу оплати пакета в Преміум магазині, то бонус буде нарахований.

Акцією можна скористатися тільки один раз на один аккаунт.

Приклади того, як це працює:

1. Перший пакет, який ви придбали з моменту старту акції, це - «14 днів преміум аккаунта» вартістю 7,19 $. Як бонус вам буде додатково нараховано ігрове золото на цю ж суму - 7,19 $.

 

2. Ви купили пакет «+2500 золота» вартістю 10 $. На ігровий аккаунт буде нараховано подвійна кількість золота, тобто +5000 золота.

 

3. Ваш вибір припав на пакет «СУ-122-44», який коштує 28,19 $. Після його покупки вам буде нараховано максимально можливу кількість бонусного золота (еквівалент 10 $) - 2500 золота.


«Золота лихоманка» не поширюється на пакети «Золото за SMS», пакети зі знижкою та спецпропозиції, подарунки, попередні замовлення, а також пакети WoT Generals і World of Warships. Якщо ви купили пакет, на який акція не діяла (наприклад, подарунок другу або пакет «Золото за SMS»), то ви ще можете скористатися даним бонусом. Детальні умови спецпропозиції розміщені в Правилах Преміум магазину.

Нагадуємо, що про всі поточні активності в World of Tanks ви можете дізнаватися з Календаря подій.

Час кувати золото, поки гаряче!

ПЕРЕЙТИ ДО ПРЕМІУМ МАГАЗИНУ


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»