Офiцiйний сайт WOT

«Операція "Сафарі"». Підсумки 28.10.2015


Бійці!

Перша масштабна подія на новій Глобальній карті закінчена, і можна підвести її підсумки.

Статистика події

Всього в «Операції "Сафарі"» взяли участь 192 462 гравця з 6 972 кланів. За 10 днів події клани провели на Глобальній карті 89 415 боїв, з них 66 025 на Західному фронті, 23 390 - на Східному.

Найбільше боїв на Східному фронті провели [CYS-Q] Coyotes / Quality - 419 битв за 10 днів. Це абсолютний рекорд за кількістю боїв на клан в «Операції "Сафарі"».

Найбільше перемог на Східному фронті здобули [G0L0D] G0L0D™. Вони вийшли переможцями в 332 боях.

На Західному фронті рекордсмени за проведеними боям і по здобутим перемогам - [YETTI] YETTI: за 10 днів вони вийшли в бій 337 раз і перемогли в 271 бою.

Рекордна серія з 56 перемог поспіль належить клану [CYS-A] Coyotes/Alpha.

Більше всіх заважав іншим виконувати завдання клан [G0L0D] G0L0D™. Вони завадили кланам-суперникам 38 разів.

Успішніше всіх заважав іншим кланам виконувати завдання, при цьому найуспішніше виконуючи завдання самостійно, клан [-KOPM] КОРМ тягне!. За зрив завдань супротивників цей клан заробив 4 275 Очок слави, а за виконання завдань - 19 900 Очок слави.

Не всі клани гналися за рейтингом, славою і танками. Клан [MAP1E] MAP1E зосередився на заробіток і отримав більше всіх золота в «Операції "Сафарі"» - сумарно 42 738.

Переможці

Фронт «Сафарі: Захід»

1-е місце зайняв клан [YETTI] YETTI. Завдяки щоденному онлайну в більш ніж 80 бійців він зосередився на максимальній кількості боїв, набравши сумарно 45 386 Очок слави, з них 36 836 за бої.

2-е місце дісталося клану [-KOPM] КОРМ тягне!. Срібні призери тільки в останній день зуміли потрапити на другу сходинку п'єдесталу. Цей клан зосередився на виконанні кланових завдань, і з сумарно зароблених 42 237 Очок слави 24 175 отримані саме за завдання.

На 3-му місці - [UA-T] Українське Військо! «Сотня Сіроманців». Вперше цей клан займає таке високе місце у події на Глобальній карті, і, якби не фінальний ривок [-KOPM] КОРМ тягне!, замість бронзи можна було б отримати срібло.

Фронт «Сафарі: Схід»

1-е місце заслужив клан [G0L0D] G0L0D™. Він з перших днів «Сафарі» захопив лідерство на Східному фронті і не поступався ним до останнього дня, далеко відірвавшись від усіх переслідувачів.

На 2-й сходинці п'єдесталу - клан [CYS-A] Coyotes/Alpha. Переможці останньої події старої Глобальній карті на цей раз тільки другі.

3-е місце - у клану [CYS-Q] Coyotes/Quality. До останніх годин цей клан боровся за третє місце, і в останній день «Сафарі» його бійці змогли зайняти сходинку на п'єдесталі пошани, обійшовши на фінішній прямій [4SID3] FOUR SID3 GAMING™, що зайняли 4-е місце.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»