Офiцiйний сайт WOT

Т-22 ср .: перший серед рівних 16.11.2015


З виходом оновлення 9.12 у грі з'являться особисті бойові завдання для режиму «Бій до останнього». Головним призом за їх виконання стане радянський середній танк X рівня Т-22 СР. У цій публікації ми розповімо про відмінні риси нового танка в гілці СРСР.

Традиції радянської школи танкобудування славилися універсальністю проектованих машин, адже техніка розроблялася для вирішення широкого спектру завдань в різноманітних умовах. У World of Tanks це особливо помітно на топових середніх танках: ці машини знамениті своєю багатозадачністю. Т-22 СР не виняток. Цей середній танк може зробити все те ж, що і його аналоги, тільки краще.

Характерні риси

Знаряддя. Чудова радянське знаряддя, що відповідає високим стандартам ГОСТу: з хорошою скорострільністю і відмінним бронепробиттям. Найточніше знаряддя серед радянських середніх танків. Зведення відбувається швидше, ніж у радянських побратимів, - 1,9 секунди, один з кращих показників серед всіх СТ на рівні, порівнянний з часом відомості «Леопарда».
Стабілізація в русі. Розкид кола відомості в русі у Т-22 СР мінімальний. При необхідності бойова машина здатна завдати суперникові утрату пострілом з ходу, не витрачаючи часу на зупинку.
Рухливість. Найдинамічніший середній танк X рівня в радянській гілці. Краще співвідношення потужності двигуна і маси танка роблять його найбільш рухливим.
Бронювання. Це дійсно міцний хлопець. У прямому сенсі «міцний»: Т-22 СР відмінно тримає удар, адже пробити його по-справжньому складно: «щучий ніс», бортові екрани, броня розташована під раціональними кутами, відмінно броньована вежа і унікальна форма корпусу добре захищають від ворожого вогню.

Тактична роль

Ця машина здатна робити все, що необхідно середньому танку: захоплювати стратегічно важливі позиції, діяти в штурмовій групі середніх танків, підтримувати вогнем важноброньованих союзників. Більш того, при необхідності Т-22 СР непогано тримає удар, а при занятті зручної позиції здатний утримувати напрямок, граючи «від броні».

При цьому в бою не варто покладатися виключно на бронювання Т-22 СР. Все-таки це середній танк, а для середніх танків більшість результативних боїв проходять під девізом «Рух - це життя!». Уважно відстежуйте розвиток ситуації в бою на міні-карті (що вкрай важливо на будь-якому типі техніки) і продумуйте власні дії, виходячи з отриманої інформації.

Нова радянська «десятка» надає все необхідне для перемоги. Справа за вами!


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»