Офiцiйний сайт WOT

Новий сезон Ладдера починається! 02.03.2016


Цей день настав: з першим днем весни стартував новий сезон Ладдера World of Tanks, який триватиме до 15 квітня. Команди знову вступлять в боротьбу за свої рейтинги і місця в лізі Wargaming. І, звичайно, ними знову мають бути виконаны ладдерні бойові завдання і завоювання спеціальних медалей.

Не забувайте і про те, що попереду ладдерний турнір за підсумками попереднього сезону. Командам буде за що повоювати - на кону 1 400 000 золота, а також місця в Суперкубку WGL і Wild Cards Challenge. Як ви пам'ятаєте, Wild Cards Challenge дає шанс потрапити відразу в Silver і навіть Gold Series. Ладдерний турнір почнеться 4 березня, а його попереднім переможцем стала команда NS-NS. Хто візьме верх в цей раз? Завантажити регламент.

Залишайте свої питання і пропозиції по Ладдеру на форумі. Ми прислухаємося до вашої думки і постараємося дати оперативну відповідь.

Конкурс «Герой Ладдера. Весна 2016»

З 1 по 15 березня на сайті wotreplays.ru проходить черговий конкурс, присвячений боям в Ладдеру. Умови прості: вам потрібно отримати якомога більше чистого досвіду за бій в Ладдеру. Чим більше досвіду - тим більше приз. При цьому нагороду отримує вся ваша команда, яка брала участь в переможному бою! Для участі в змаганні потрібно надати реплєї бою, проведеного з 1 березня 12:00 (МСК) до 15 березня 23:59 (МСК). Детальніше про конкурс читайте тут.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»