Офiцiйний сайт WOT

Оновлення 9.15. Рішення технічних проблем 24.05.2016


Танкісти!

Від оновлення до оновлення World of Tanks стає все більш цікавою і багатогранною. Ми бажаємо вам вдалих боїв, а також нагадуємо, що з будь-якими ігровими питаннями і труднощами, що виникають у вас, ви можете звернутися в Центр підтримки користувачів (ЦПК) або в офіційну групу проекту ВКонтакті, співробітники якого працюють цілодобово і готові надати кваліфіковану допомогу в будь-якій ситуації.

Нижче ми розглянемо найбільш поширені запитання, пов'язані з виходом оновлень, і можливі варіанти їх вирішення.

 

Перехід на DX11

У версії 9.15 серйозно оновиться технічна складова гри: відбудеться перехід на нову версію клієнтського ігрового движка. У неї входить набір технологічних і архітектурних змін ігрового клієнта, завдяки яким з'явиться підтримка технології DX11. З виходом оновлення відеокарти, що підтримують технологію DX11, автоматично перейдуть на її використання; на графічних процесорах без підтримки DX11 і раніше буде використовуватися DX9.

Що дасть перехід на DX11 зараз?

Завдяки переходу на DX11 в версії 9.15 гравці на комп'ютерах певних конфігурацій помітять поліпшення продуктивності гри. Найбільший приріст отримають ПК середнього і високого класу: найбільш помітною оптимізація буде на конфігураціях з двома і більше фізичними ядрами процесора.

Що дасть перехід на DX11 в майбутньому?

Підтримка DX11 дасть розробникам можливість впроваджувати передові для ігрової індустрії технологічні рішення: в майбутньому World of Tanks зможе ефективно використовувати ресурси найсучасніших ПК. Крім підтримки особливостей сучасного комп'ютерного «заліза», нова версія движка дозволяє впроваджувати графічні технології, що поліпшують візуальну складову гри. Це означає, що в майбутньому нас чекає якісний розвиток технологічної складової World of Tanks, і від версії до версії гра буде ставати все комфортнішою.

 

Технічні рекомендації

Для коректної і стабільної роботи ігрового клієнта наполегливо рекомендуємо оновити драйвери відеокарт до останніх версій. Для скачування драйверів скористайтеся пошуком на сайті виробника:

 

Коректно встановити драйвери вам допоможуть статті на сайті Центру підтримки користувачів:

Як коректно оновити драйвер відеокарти NVIDIA?
Як оновити драйвери для відеокарти AMD/ATI?

Якщо ігровий клієнт перестав запускатися, в тому числі з-за занадто високих налаштувань графіки, спробуйте скинути настройки ігрового клієнта в лончер:

Запустіть лончер.
Натисніть на стрілку поруч із кнопкою «Грати».
Виберіть «Запустити гру зі скиданням графічних налаштувань».

Якщо ви зіткнулися з технічними проблемами після оновлення гри до версії 9.15, відправте нову заявку в Центр підтримки користувачів. Про те, як це зробити, читайте в спеціальній інструкції. У заявці детально опишіть проблему і перерахуйте дії, які ви вже зробили для її вирішення. А також, якщо ігровий клієнт було успішно змінено до актуальної версії, але виникли труднощі з його запуском або в процесі гри, прикріпіть до заявки звіт програми WGCheck, що допоможе якнайшвидшому вирішенню проблеми. Перед створенням заявки переконайтеся, що проблема відтворюється на ігровому клієнті без модифікацій.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»