Офiцiйний сайт WOT

Цей день в історії. 6 червня 21.06.2012


6 червня 1944 року почалася операція «Оверлорд» - стратегічна операція по висадці військ союзників у Нормандії, а також найбільша десантна висадка в історії воєн. У ній взяли участь більше 3 мільйонів чоловік. Операцією «Оверлорд» було відкрито Західний фронт на європейському театрі військових дій у Другій світовій війні.

На стадії підготовки операція була максимально засекреченою. Військовослужбовцям, які повинні були стати частиною операції, заборонили залишати місця дислокації. Підготовка до «Оверлорд» супроводжувалася масованої кампанією з дезінформації.

Сили союзників включали в себе армії США, Канади, Великобританії, а також загони військ французького Опору. Командував операцією генерал Дуайт Ейзенхауер. Головною точкою навантаження військ на кораблі став британський порт Портсмут. Висадка здійснювалася на пляжі Нормандії. Участь в операції брали 10 бронетанкових дивізій, кожна з яких включала в себе близько 300 бойових машин.

Операція завершилася 31 серпня 1944 року. В ході бойових дій від фашистів був звільнений Париж, після чого частини союзників продовжили наступ до німецького кордону.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»