Офiцiйний сайт WOT

ТОП-20 кращих робіт "Танки на асфальті" за версією wot.net.ua 31.07.2012


Минув тиждень після того, як почався новий творчий конкурс "Танки на асфальті" для гравців "World of Tanks". За цей час (а пройшло рівно половина відведеного терміну) спеціальний розділ форуму завалили найрізноманітнішими фотографіями малюнків, від аматорських до професійних. Нагадаємо, що завданням було намалювати на асфальті танк, САУ або ПТ-САУ, сфотографувати малюнок і прислати в спеціальну тему на форумі. Творці кращих робіт отримають призи від команди розробників World of Tanks.
Редакція WOT UA Fansite взяла на себе відповідальність попередньо вибрати ТОП-20 кращих робіт. Скажемо відразу, що вибирати було дуже нелегко, оскільки багато роботи заслуговують похвал і нагород. Але деякі з них просто-таки дивували з першого кліка мишкою. Ось їх-то ми і внесли в свій ТОП.
Отже, представляємо вашій увазі кращі, на наш погляд, конкурсні роботи.

Попереджаємо, що наш ТОП-20 аж ніяк не відображає глядацькі симпатії на офіційного форумі в темі "Танки на асфальті" і не впливає на вибір переможців у підсумку!

Перед вами трійка лідерів, ми вирішили, що це найбільш оригінальні роботи на даний момент.

Ця робота не настільки професійна, як перші дві, але оригінальності конкурсанту не позичати :)

І решта 17 робіт, які сподобалися редакції WOT UA Fansite:


джерело: wot.net.ua
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»