Офiцiйний сайт WOT

Цей день в історії. 8 червня 21.06.2012


8 червня 1944 року наказом наркома танкової промисловості «Уралмаш» отримав вказівку про розробку креслень та будівництво прототипів важкого танка ІС-6.

На цій машині вперше в історії вітчизняного танкобудування була застосована електромеханічна трансмісія. Дизель В-12У приводив у дію генератор, що живив реверсивні електромотори, пов'язані через планетарні бортові редуктори з провідними колесами. Застосування електромеханічної трансмісії мало полегшити управління танком і збільшити його маневреність.

Проте випробування показали, що трансмісія не доведена до потрібного ступеня надійності. Крім того, для виробництва потрібно було багато дефіцитної міді. Версія танка ІС-6 з механічною трансмісією показала, що в такій комплектації машина не перевершує серійні важкі танки ІС-2 і ІС-3 ні по маневреності, ні з озброєння, ні по броньованому захисту. В результаті від серійного виробництва танка відмовилися.

Після виходу оновлення 0.7.4 преміумний важкий танк ІС-6 буде доступний для придбання у внутрішньоігровому магазині World of Tanks.

  


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»