Офiцiйний сайт WOT

Операція «Полководець Румянцев». Нова акція 03.08.2012


Команда розробників оголошує про початок нової акції, присвяченої бойовим діям, які проходили в рамках операції «Полководець Румянцев».

З 3 серпня 9:30 (МСК) по 6 серпня 9:30 (МСК) вас чекають:

Потроєний досвід за першу перемогу в день;
Преміум-аккаунт на три дні за ціною одноденного;
Преміум-аккаунт на тиждень за ціною триденного;
Знижка 50% на скидання вивчених навичок і вмінь для танкістів;
Дізнатися більше про навчання екіпажу.
Керівництво по використанню навичок і умінь екіпажу на різних типах техніки.


Історична довідка

На завершальному етапі Курської битви Червона Армія провела наступальну операцію з метою звільнення Бєлгорода і Харкова, а також розгрому ворожого угруповання під цими містами.

Операція, що отримала кодову назву «Полководець Румянцев», почалася 3 серпня 1943 року. В ній брали участі війська Воронезького і Степового фронтів. Червоної Армії протистояли сили оперативної групи «Кемпф» і 4-а танкова армія гітлерівців.

Після запеклих боїв, що супроводжувалися контрударами німецьких військ, радянські війська звільнили Бєлгород, а до 30 серпня оточили і знищили гітлерівські сили під Харковом. За підсумками битви десяти стрілецьким дивізіям було присвоєно ім'я «Харківські», а ще двом стрілецьким дивізіям і одному авіаційному полку - «Бєлгородські».

Бажаємо удачі на полях битв!


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»