Офiцiйний сайт WOT

Цей день в історії. 12 червня 21.06.201212 червня 1942 року під час битви під Ель-Газаленемецкіе війська під командуванням Ервіна Роммеля завдали тяжкої поразки британцям у опорних пунктів Найтсбридж і Ель-Адем.

У цій битві німецька армія в черговий раз продемонструвала серйозну тактичну перевагу в застосуванні танкових сил та їх взаємодії з іншими родами військ. В ході запеклих боїв 12 червня англійці втратили як мінімум 120 танків. Тим самим бій було програно і всього через 8 днів німецькі війська зайняли Тобрук - важливий центр оборони британської армії.

Тільки в листопаді 1942 року англійці змогли переломити хід війни в Північній Африці і нанести німцям поразки в битві під Ель-Аламейном.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»