Офiцiйний сайт WOT

На підступах до Чикаго 07.08.2012


Після того як атланти залишили материк, бої на ньому розгорілися з новою силою. Тепер вже клани борються не тільки за золото, а й за можливість десантуватися на нововідкритий континент - Північну Америку. Узбережжя, на якому передбачалася висадка, виявилося в полі зору гравців уже давно, з моменту виринання Атлантиди. Провінції в США були зайняті «індіанцями» - ще одним таємничим кланом «місцевих жителів» [NATAM] "Корінні Американці". Спочатку можливості перейти не було, і нові багаті золотом території залишалися недоступними. Але все змінилося відразу: ті, хто встиг пробитися до західного узбережжя Атлантиди, отримали можливість переправитися через океан і десантуватися в Америку. Перші 2 дні місцеві жителі намагалися протистояти вторгненню, але, на відміну від атлантів, програли всі свої бої і організовано відступили вглиб материка, надавши повну свободу дій кланам, які висадилися.Клани [B-0-S] Слов'янске БратствоИзображение[RED] The RED,  Изображение[LA] Танкова дивізія "Legio Avanturica",[LOL] League of Liberty, [STAL1] 1TD Steel Alliance (1й Добровольчий | Схід)[STAL3] 3TD Steel Alliance (Spearblow | Vityazi) похідним маршем рухаються на захід паралельними шляхами, не турбуючи один одного. [RED-N] The RED: North вже дійшов до штату Нью-Йорк, а [ACES] Aces, що продовжують оголошену ними раніше операцію «Мафія», готові вступити на багаті землі Чикаго і Детройта.

На західному узбережжі Африки триває стовпотворіння кланів і альянсів. Тут і [VES] V_E_S, і [IS] Iron Squad[AF] Another Future, і [7GTTB] 7-а гвардійська окрема важка танкова бригада. Одні прагнуть не запізнитися до «роздачі подарунків», інші поспішають на допомогу побратимам по зброї, треті воюють за медалі (анонсовані раніше). Материк Атлантида став перевалочним пунктом для тих, хто готується перебратися в Америку, повторивши подорож Христофора Колумба, ювілей першого плавання якого (2 серпня 1492 - 15 березня 1493 р.) відзначався зовсім недавно.

«Склейка» Атлантиди і Східного узбережжя США станом на 12:00 (МСК) 6 серпня 2012 року.
«Склейка» Атлантиди і Східного узбережжя США станом на 12:00 (МСК) 7 серпня 2012 року.

Зверніть увагу: «склеювання» мають великий розмір - по 2-3 мегабайта.

Незалежний позаклановий оглядач BigAngryCat.

Якщо ви не перебуваєте в клані і хочете створити свій власний, вам допоможе Керівництво по створенню клану.
Детальні правила «Світової війни» на Глобальної карті ви можете знайти тут.
Ознайомитися з поточною ситуацією в Атлантиді можна тут.
Ознайомитися з поточною ситуацією в Північній Америці можна тут.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»