Офiцiйний сайт WOT

Прив'язка облікового запису до мобільного телефону 13.08.2012


Команда розробників рада повідомити, що в World of Tanks з'явилася можливість прив'язати свій обліковий запис до номера мобільного телефону. Система прив'язки дуже просто активується і, крім того, значно підвищує рівень безпеки вашого профілю. Для того, щоб прив'язати свій акаунт до номера мобільного телефону, вам необхідно виконати наступні кроки:

  • Крок 1. Вказати номер свого мобільного телефону і країну проживання.
  • Крок 2. На номер, вказаний в попередньому пункті, прийде СМС з кодом підтвердження. Отриманий код потрібно ввести в спеціальному полі.
  • Крок 3. Після того як вам буде повідомлено про те, що прив'язка пройшла успішно, необхідно натиснути на кнопку «Закрити».

Якщо ви ввели невірний номер телефону, змінити його ви зможете тільки через 24 години.
Активувавши функцію прив'язки до мобільного телефону, ви завжди зможете відновити доступ до свого ігрового аккаунту. При наявності даної функції, у випадку, якщо шахраї дізнаються ваш пароль, ви зможете змінити його на новий, запросивши код підтвердження на номер вашого мобільного телефону, тим самим зберігши обліковий запис в безпеці.

Увага! Активація прив'язки облікового запису до мобільного телефону не вимагає вкладення грошових коштів, це безкоштовна послуга.

Крім того, кожному гравцеві, який активує функцію прив'язки облікового запису до номера мобільного телефону, буде нараховано 100 одиниць ігрового золота.

Перейти до особистого кабінету


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»