Офiцiйний сайт WOT

Цей день в історії. 17 червня 21.06.2012


В. К. Триандафиллов

17 червня 1929 року було прийнято постанову Реввоєнради СРСР про організацію дослідної механізованої частини, завданням якої було вивчення бронетанкових сил як нового роду військ, а також розробка методів їх застосування в бою (як самостійно, так і разом з піхотою і кіннотою).

 

Ініціював дану постанову В.К. Тріандафіллов - видатний радянський військовий теоретик. Його називають батьком радянського оперативного мистецтва. У своїх роботах він заклав основи теорії глибокої операції та детально розкрив вплив передвоєнного періоду та початкового етапу бойових дій на подальший хід війни.

 

 

 

Танки МС-1

Відповідно до постанови був створений зведений досвідчений механізований полк під командуванням К.Б. Калиновського. Цей підрозділ проходив усебічні випробування в різній навчально-бойовій обстановці, напрацьовуючи тактичні прийоми застосування бронетанкових і механізованих сил. Згодом полк був розгорнутий в 1-у механізовану бригаду.

Постанова від 17 червня 1929 року стала однією з передумов для створення Управління по механізації і моторизації РККА. Функцією управління було формування, мобілізація, технічна і бойова підготовка, навчання і служба механізованих військ РККА.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»