Офiцiйний сайт WOT

У тестовому режимі запущено сервер RU4 13.08.2012


Шановні гравці, з 13 серпня в режимі тестової експлуатації введено сервер RU4, який допоможе поліпшити якість зв'язку гравцям, які проживають в центральній частині Росії. Гравці, що проживають у прилеглих до даної території регіонах, також можуть помітити поліпшення ігрового пінгу.

Фізично ігровий сервер RU4 розташований в Новосибірську.

Нагадуємо, що інші ігрові сервери розташовані в наступних містах:

  • • RU1, RU2 - Москва (Росія)
  • • RU3 - Мюнхен (Німеччина)

У зв'язку з введенням четвертого сервера було випущено спеціальне оновлення, яке встановлюється автоматично через лончер гри. Розмір оновлення становить 900 байт.

Важливо! На даний момент ігровий сервер RU4 працює в тестовому режимі. Для того щоб взяти участь у тестуванні, необхідно при вході в гру вибрати даний сервер зі списку вручну, оскільки на період тесту він не буде призначатися автоматично. Нагадуємо, що всі ігрові досягнення, отримані на цьому сервері, будуть враховані для вашого аккаунта так само, як і на інших ігрових серверах російського регіону.

Статистика по роботі сервера RU4 збирається автоматично, тому від всіх бажаючих взяти участь у тестуванні потрібно просто грати на цьому сервері.

Важливо! Звертаємо вашу увагу, що значення пінгу для даного ігрового сервера може змінюватися як в кращу, так і в гіршу сторону до моменту закінчення тестування. Також можливо, що в перший час після початку тестування на даному ігровому сервері буде знаходитися невелика кількість гравців, у зв'язку з чим час очікування битви може трохи зрости.

Ми продовжуємо працювати над поліпшенням якості зв'язку з нашими ігровими серверами, щоб гравці в рівній мірі могли насолодитися комфортною грою в World of Tanks.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»