Офiцiйний сайт WOT

ASUS Summer 2012. Реєстрація відкрита 17.08.2012


Кінець реєстрації намічений на 17 серпня, тому у вас ще є час для відправки заявки.

Танкісти, відкривається реєстрація на літній кваліфікаційний етап ASUS Summer Cup 2012 по World of Tanks. Старт перших ігор запланований на 18 серпня.

 

Кваліфікації пройдуть протягом двох тижнів і будуть включати в себе серію групових етапів, а також плей-офф серед шести кращих команд чемпіонату. Кількість групових етапів буде залежати від загальної кількості учасників. Всі ігри пройдуть онлайн.

Призовий фонд, заявлений на літній етап ASUS Summer Cup 2012 по World of Tanks, становить 160 000 російських рублів. Три кращі команди крім грошової винагороди і призів отримають квоти на LAN-фінал FINAL BATTLE OF THE YEAR в ігровому центрі «Київ Кіберспорт Арена».

Призовий фонд ASUS Cup Summer:

1 місце - 80 000 російських рублів + слот на фінал FINAL BATTLE OF THE YEAR;
2 місце - 40 000 російських рублів + слот на фінал FINAL BATTLE OF THE YEAR;
3 місце - 30 000 російських рублів + слот на фінал FINAL BATTLE OF THE YEAR;
4 місце - 10 000 російських рублів.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»