Офiцiйний сайт WOT

Попередній тест нової фізики руху танків. Оновлено 22.08.2012


Оновлено.22 серпня о 18:00 (МСК) відбудеться позапланове перезавантаження тестового сервера. Орієнтовний час перезавантаження - 30 хвилин..

Шановні гравці!

Команда розробників World of Tanks надає всім танкістам, зареєстрованим у грі до 14 серпня, можливість випробувати свої бойові машини в нових умовах - з поліпшеною фізикою руху танка.

З огляду на те, що даний тест стосується виключно перевірки та тестування ігрової фізики, просимо звернути увагу на принципово новий формат його проведення:

 • На відміну від стандартного тестування, в даному випадку не проводиться збільшення заробітку досвіду та кредитів, а також безоплатних нарахувань ігрового золота.
 • У розпорядженні гравця знаходиться тільки та техніка, яка на момент зрізу бази гравців (14 серпня) була присутня в його ангарі на його основному ігровому акаунті.
 • Доступні тільки випадкові бої і битви в складі взводів.
 • Відключені основні функції ангара: склад, магазин, дослідження, управління танкістами, переклад досвіду та інші.
 • Платежі на тестовий сервер не виробляються.
 • Зверніть увагу: при кожній авторизації на тестовому сервері небхідно вводити пароль заново. Функція «Зберегти пароль» в даному тесті не активна.

Тестування призначене для наочної демонстрації змін, які відбудуться в грі World of Tanks з появою нової фізики руху танка. Попереднє тестування нової фізики триватиме орієнтовно до 27 серпня - слідкуйте за новинами.

Попередній збір інформації про найбільш критичні недоробки нової фізичної моделі викладайте в спеціальному розділі на форумі. До відома приймаються тільки відгуки, що стосуються нової ігрової фізики! Відгуки по графіку, змін параметрів танків, недоробок, які не відносяться до ігрової фізики руху танка, прийматися не будуть!
Крім нової ігрової фізики, в дане тестування входить робоча версія оновленої графіки, у зв'язку з чим у частини гравців (зокрема на слабких конфігураціях комп'ютерів) можуть спостерігатися проблеми з продуктивністю і стабільністю роботи гри.

Перед запуском даного тесту рекомендуємо вам оновити драйвери встановлених на ваших комп'ютерах відеокарт. Слід зазначити, що версія нової графіки, представлена в рамках цього тесту, не є остаточною і буде серйозно доопрацьовуватися і налаштовуватися.

Оновлено.
В рамках попереднього тестування кожен день о 10:00 (МСК) відбуватимуться планові перезавантаження тестового сервера. Тривалість робіт становитиме близько 30 хвилин.

Щоб стати учасником тестування, необхідно:

 • скачати спеціальний інсталятор (8,74 МБ);
 • запустити даний інсталятор, який скачає й установить спеціальну тестову версію клієнта World of Tanks (2,35 ГБ) (при запуску інсталятора вкажіть на вашому комп'ютері окрему папку для установки тестового клієнта);
 • запустити встановлену тестову версію.

У зв'язку з масовим напливом гравців на тестовому сервері встановлено обмеження на вхід користувачів. Всі нові гравці, охочі взяти участь у попередньому тестуванні нової фізики, будуть поставлені в чергу очікування і зможуть зайти на сервер по мірі його звільнення.

Дізнатися більше про нову фізику ви можете тут.

Звертаємо вашу увагу, що поточнє попереднє тестування не є тестом оновлення 0.8.0. Перший загальний тест оновлення 0.8.0 буде запущений окремо. Слідкуйте за новинами.

Уточнення:

 1. На тестовий сервер розповсюджуються ті ж правила, що й на основний ігровий, а відповідно, діють покарання за порушення цих правил згідно Угоди користувача!
 2. Нагадуємо, що скачувати клієнт гри, а також його тестові версії та оновлення надійніше всього з офіційного сайту World of Tanks. Завантажуючи World of Tanks з інших джерел, ви піддаєте свій комп'ютер ризику зараження шкідливим ПЗ. Команда розробників не несе відповідальності за посилання на ігровий клієнт і оновлення (а також за їх вміст) на сторонніх ресурсах.

джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»