Офiцiйний сайт WOT

Акція «Звільнення Парижа» 23.08.2012


Команда розробників анонсує нову акцію, присвячену визволенню Парижа.

З 24 серпня 10:00 (МСК) по 27 серпня 9:30 (МСК) вас очікує:

Потроєний досвід за першу перемогу.
Знижка 50% на танки: PzKtpfw IV, PzKpfw V Panther, JagdPz IV, StuG III, Wespe, Marder II, M4 Sherman, M4A3E2, M10 Wolverine, M5 Stuart, M7 Priest, M12.
Збільшено на 20% прибуток на наступній техніці: StuG III, M10 Wolverine, M12, PzKpfw V Panther.
Збільшено в два рази прибуток на наступній техніці: M4 Sherman, PzKpfw IV.

Історична довідка:

Військова операція, відома як битва за Париж, відбулася 19-25 серпня 1944 року. Це було одне із завершальних боїв Нормандської операції військ союзників.

19 серпня в окупованому Парижі спалахнуло повстання. На допомогу бійцям Опору висунувся генерал Філіп Леклерк, який командував дивізією в армії союзників.

24 серпня війська Леклерка увійшли в контакт з повстанцями. Після цього положення гітлерівського гарнізону в місті різко ускладнилося. Танки і бронетранспортери за підтримки регулярної піхоти і бійців Опору почали методично очищати від німців квартал за кварталом.

25 серпня комендант Парижа оголосив про капітуляцію. Відповідний документ був підписаний о 16 годині 15 хвилин на вокзалі Монпарнас.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»