Офiцiйний сайт WOT

Techlabs Cup UA 2012 28.08.2012


Шановні гравці, цієї осені в українській столиці відбудеться унікальна IT-подія! 29 вересня на майданчику торгівельно-розважального центру «Караван» у Києві пройде кіберфестіваль Techlabs Cup UA 2012. Геймерам належить битися за кубки в номінаціях з різних ігрових дисциплін, у тому числі і по World of Tanks.

Майданчик для проведення відбіркових ігор по World of Tanks люб'язно надасть глобальний веб-ресурс RESP.su, орієнтований на російськомовну аудиторію комп'ютерного спорту та змагань з комп'ютерних ігор.

Призовий фонд турніру з World of Tanks:

1 місце - 5 000 $;
2 місце - 3 000 $;
3 місце - 1 500 $;
4 місце - 500 $;
5-8 місця - 100 000.

Корисні посилання:

Сторінка турніру.
Як взяти участь в турнірі.
Як підтвердити участь.

Крім ігрової та змагальної частини фестивалю, глядачів та гостей заходу чекає безліч подарунків, конкурсів, сюрпризів від організаторів та партнерів Кіберфестиваля, а також виступ групи CENTR.

Крім насиченої розважальної програми та безлічі турнірів, на фестивалі пройдуть змагання з оверклокінгу - екстремального розгону комп'ютерів.

Майданчик торгово-розважального центру «Караван» здатний вмістити в себе понад 10 000 глядачів. Для тих, хто не зможе бути присутнім на заході, буде надане посилання на пряму трансляцію. А найбільш свіжу і повну інформацію про TECHLABS CUP UA 2012 завжди можна знайти на офіційній сторінці Techlabs Cup.

Відзначимо, що Techlabs Cup - кіберфестиваль з багаторічною історією, і з кожним роком захід стає все масштабнішим і видовищнішим. У цьому році етапи Techlabs Cup вже успішно пройшли в Москві і Мінську.

Докладніше про ці ігрові події можна дізнатися за наступними посиланнями: http://cup.tech-labs.ru/ і http://cup.techlabs.by/.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»