Офiцiйний сайт WOT

КЛАНИ UA


[ZTD-X] ZTD


Сторiнка на офiцiйному сайтi WoT

Назва клану

[ZTD-X] ZTD "Хортиця"

Девіз 

Кожен прагне, всі разом досягають!

Кількість учасників 

95
Створений

01.07.2011

Командир

pomapio75 

Вимоги до набору

Клан, Запорізька Танкова Дивізія "Хортиця", був створений з істинних патріотів Козацтва о.Хортиця. Шлях до перемоги і слави своєї Вітчизни був прописаний у свідомості кожного бійця. Перемога над досвідченим ворогом - це був просто черговий досвід боротьби з лютим супротивником. Закон Козацтва свідчив - "Будь ти переможцем або переможеним - шануй ворога свого і віддай йому всі почесті воїна". В ДАНИЙ МОМЕНТ ЙДЕ НАБІР У ДРУГИЙ КЛАН ZTD_X. Потрібні гравці з хорошим онлайном і бажанням вчитися або проявити себе. Якщо у тебе, боєць, виникло бажання приєднатися до нас і зміцнити наші ряди, прошу до нас. Всі заявки будуть розглянуті протягом трьох днів і з вами зв'яжеться офіцер штабу! Вимоги для вступу: - Адекватність і дисциплінованість; - Вік 18 років; - Бажання грати в клані; - Мікрофон; - ICQ чи Skype для швидкого зв'язку; - Згода зі статутом клану; - Наявність в ангарі наступної техніки: ТТ 9-10; СТ 9, АРТА -8, ПТ-9 (інші варіанти будуть також розглянуті).

 Сайт клану  http://ztd-x.at.ua/
   

 

Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»