Офiцiйний сайт WOT

КЛАНИ UA


[KRVKL] Кіровоградські кілери


Сторiнка на офiцiйному сайтi WoT

Назва клану

[KRVKL] Кіровоградські кілери

Девіз 

Ні кроку назад, ні кроку на місці, а тільки вперед і тільки всі разом.

Кількість учасників 

49
Створений

24.12.2011

Командир

vladimir491973 

Вимоги до набору

Набираємо в клан гравців з міста Кіровограда та Кіровоградської області. Залишайте заявки та запрошуйте своїх друзів і знайомих. Давайте створимо наш Кіровоградський клан. Нехай про нас дізнаються всі. Прославимо наше улюблене місто Кіровоград. Я не можу зрозуміти людей: просять прийняти в клан, а потім виходять. Потрібно терпіння мати. Не відразу і Москва будувалася. Давайте створимо команду хорошу, а потім будемо виходити в бої. Бути в клані - це велика честь і відповідальність, поважайте свій клан і людей в ньому, Клан відповість вам тим же. Шановні сокланівці! Заходьте будь ласка все в 18:00 в гру.

 Сайт клану  http://wotkrvkl.ucoz.ru/
   

 

Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»