Офiцiйний сайт WOT

КЛАНИ UA


[GAMER] Gamers


Сторiнка на офiцiйному сайтi WoT

Назва клану

[GAMER] Gamers

Девіз 

«Ми горимо, але у нас ще є снаряди і поки ми живі будемо громити ворога»

Кількість учасників 

44
Створений

21.10.2011

Командир

theGAM3R 

Вимоги до набору

Gamers, в широкому сенсі, це гравці, що грають в комп'ютерні ігри. Але, як правило, геймерами називають себе лише ті, в чиєму житті заняття комп'ютерними іграми і все, що безпосередньо пов'язано з цим заняттям, займає істотне місце. Наша команда створена для адекватних дорослих гравців з високим скіллом і наявністю топової техніки, для участі в боях на ГК, ротах та проведення тренувань! Вимоги до гравця: 1. Повний адекват і дисципліна! 2, Вміння грати в команді! 3. Вік 18 + 4. Обов'язково мати засоби зв'язку (Raidcall) 5. Стабільний онлайн 20:00 + МСК 6. Наявність танків 9-10 рівня, арт 8 рівня 7. Дотримання СТАТУТУ команди, дії в інтересах команди. Заявки принимають тільки на НАШОМУ САЙТІ, ФОРУМІ, при правильному створенні теми (за зразком) в розділі ВІЙСЬККОМАТ або в особистому повідомленні командуванню!

Зв'язок з нами:

НАШ ID в Raidcall: 507710

НАШ САЙТ: http://thegamer.ucoz.com/

НАША ГРУПА ВКОНТАКТЕ: http://vk.com/club31714466

 Сайт клану  http://thegamer.ucoz.com/
   

 

Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»