Офiцiйний сайт WOT

КЛАНИ UA


[ODM] Одеська мафія


Сторiнка на офiцiйному сайтi WoT

Назва клану

[ODM] Одеська мафія

Девіз 

Одеса-мама!

Кількість учасників 

67
Створений

10.02.2011

Командир

Tamarin 

Вимоги до набору

Вас вітає клан Одеська мафія. Наш клан організований дорослими хлопцями,  що добилися багато чого в житті, і ми не перетворюємо відпочинок і розваги в роботу. Але, як у будь-якому організованому суспільстві, у нас діють свої правила, які обов'язкові для виконання. Наш клан інтернаціональний, в житті нас розділяють кордони, але тільки не по вечорах, коли ми відпочиваємо і готові прийти завжди на допомогу. І таки так, велика частина нашого клану одесити. Вимоги до кандидатів у нас помірні (онлайн, техніка, статистика), головне щоб було бажання до самовдосконалення. Прийом в клан здійснюється після співбесіди і заявки на нашому сайті клану - http://odm-wot.ucoz.ru Будемо раді бачити Вас в рядах нашого клану!

 Сайт клану  http://odm-wot.ucoz.ru
   

 

Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»