Офiцiйний сайт WOT

КЛАНИ UA


[72SMB] 72а окрема механізована бригада


Сторiнка на офiцiйному сайтi WoT

Назва клану

[72SMB] 72а окрема механізована бригада

Девіз 

Слава і честь!

Кількість учасників 

71
Створений

01.01.2012

Командир

L_O_C_O 

Вимоги до набору

72-а Гвардійська орденів Олександра Невського, Суворова та Червоного Прапора окрема механізована бригада 8-го армійського корпусу сухопутних військ Збройних Сил України 72-я ОМБ є правонаступницею 72-ї Гвардійської Красноградської Червонопрапорної Київської механізованої дивізії, формування якої було розпочато 5 грудня 1941 року в казахстанському місті Акмолинської. Своє бойове хрещення дивізія отримала на одному з найважчих фронтів в історії Другої світової війни - Сталінградському. За мужність і героїзм, проявлені в ході Сталінградської битви, 1 березня 1943 року дивізії було присвоєно почесне ім'я Гвардійська. У січні 1944 року за звільнення Кіровограда дивізія була нагороджена орденом "Червоного Прапора". А у вересні 1945 року за участь в боях за визволення Харкова і Краснограда з'єднанню було присвоєно почесне найменування "Красноградська". У травні 1947 року 72-я ОМБ передислокована до міста Біла Церква (Київська область, УРСР).

 Сайт клану  http://vk.com/club36668127
   

 

Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»