Офiцiйний сайт WOT

Перевал


 

Опис

Гірська місцевість з численними таємними стежками. Найкоротший шлях до ворожої бази - по правій "сніжної стежці", яка дуже добре прострілюється з усіх сторін. В центрі карти знаходиться міст, з якого відкрито контроль над лівим і правим флангами. Зліва - довга стежка з численними обходами. Артилерія розташовується на височинах біля баз, звідки можливий не тільки обстріл всієї карти, але і успішний захист бази.


Міні-мапа

 


Тактика

Тактика для I і II бази приблизно однакова. Південна група має більш зручний майданчик для артилерії. Карту можна умовно розділити по діагоналі з північного сходу на південний захід лінією укріплень, що проходить по берегах озера, на дві частини, контрольовані базами I і II. Атака кожної з баз можлива за чотирма основними напрямками, але кожен напрямок атаки може зустріти лінію оборони. Кожна лінія оборони прострілюється з декількох укріплень, крім того, при прориві однією з ворожих ліній оборони по одному з напрямків атаки є можливість зайти в тил розрізненому противнику. Особливу увагу варто приділити південно-західному кутові, де за пагорбом знаходиться стежка, через яку можна обійти противника. Артилерія зазвичай розташовується на височинах біля бази, вершини яких не проглядаються знизу, тому при захопленні бази слід бути готовим до несподіваного удару з пагорба. Снігова стежка має розгалуження, в яких можна влаштувати засідку наступаючому супротивнику.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ АТАКИ І ЛІНІЇ ОБОРОНИ ДЛЯ БАЗИ I

 

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ АТАКИ І ЛІНІЇ ОБОРОНИ ДЛЯ БАЗИ II

 

 

 


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»